[WIDEO] Fotelik – mocowanie: dziecka i w aucie.

1 min.   4   0   Drukuj   Prześlij

Montaż fotelika może wydawać się zadaniem niezwykle trudnym – za pierwszym razem można popełnić kilka błędów. Dzięki temu filmowi możesz ich uniknąć. Zobacz, jak przygotować fotelik dla pasażera, jak zamocować pasażera za pomocą uprzęży i – ostatecznie – jak całość przypiąć pasami w samochodzie.

Poniższy instruktaż powinien wystarczyć do sprawnego montażu fotelika, a także pozwolić na czerpanie codziennej radości z jego eksploatacji. W filmie wystąpił model BeSafe iziGo, który nie dość, że ma bardzo przystępną cenę, to jeszcze zdobył maksymalną ocenę w testach NCAP, a poza tym ma wygodne magnesy do trzymania pasów, co może się przydawać przy obsłudze wierzgającego potwora.

Zobacz też nasz film o instalowaniu bazy ISOFIX w samochodzie.

 

Dołącz do nas na Facebooku

Michał Nazarewicz

Przede wszystkim ojciec. Dziennikarz telewizyjny (m.in. "Teleexpress", "Panorama"), prasowy (m.in. "Profit", "Focus", "Wiedza i Życie") i radiowy. Wielki fan technologii, gier wideo, zdrowego rozsądku, ekonomii i zaangażowanego ojcostwa. Prowadzi warsztaty dla rodziców podczas konferencji i dla ojców w ramach szkół rodzenia. Dzięki temu, oraz własnemu doświadczeniu, zna zmartwienia - i sposoby na nie - młodych rodziców.

Komentarzy: 4

 1. parentnik.pl

  19 marca 2013 at 10:21

  Duży plus za zwrócenie uwagi na mocne dociąganie pasów i pokazanie testu szczypnięcia. Wiele osób nie zwraca na to uwagi. Dodałabym jeszcze informację, że ściąganie zaczynamy od pasów biodrowych, no i poradnik dla starszych stażem, czyli dlaczego warto wozić tyłem również starsze maluchy. Jakiś czas temu pisaliśmy o tym u siebie („historia drugiego fotelika”), polecam dla inspiracji.

  Pozdrawiam

  • Jenay

   26 maja 2016 at 10:22

   All of my questions setaked-thtnls!

 2. Pingback: Jak zamontować isofix? Montaż bazy isofix w samochodzie w 30 sekund - tatapad

 3. Pingback: i-Size, czyli wielkie zmiany w fotelikach samochodowych - tatapad

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Przeczytaj inne:
Niespodzianka do końca? 5 powodów przeciw sprawdzaniu płci dziecka

Wyjazdy służbowe – jak pogodzić z rodziną? [WIDEO]

Cukier w diecie dziecka: co można, a czego zabronić? [WIDEO]

Zamknij