Jak przewinąć dziecko w 3 minuty? [WIDEO]

1 min.   12   0   Drukuj   Prześlij

„Ugrzęźniesz pod stertami pieluch”, „wszędzie będzie śmierdziało” – to teksty, które słyszysz, czekając aż matka twojego dziecka raczy je przywołać na świat. W rzeczywistości nie jest wcale tak źle: kupa nie śmierdzi, siki – kamienieją w zetknięciu z wypełniającym pieluchę żelem.

Sama operacja też nie jest skomplikowana. Srednio wprawny tata wykona ją w czasie poniżej trzech minut; wszystko zależy od tego, jak bardzo taki noworodek chce współpracować w kwestii zakładania spodni. A to bywa trudne. Z zegarkiem w ręku przygotowaliśmy dla Was wideoporadnik, który pozwoli każdemu przekonać się, że to proste jak nieprzespana noc.

Jak więc widać, nie ma się czego bać. Zawarty w filmie PROTIP pozwala także wywnioskować, że zmiana pieluchy nie powinna odbywać się częściej, niż co 2-4 godziny. W nocy rzadziej.

Dołącz do nas na Facebooku

Michał Nazarewicz

Przede wszystkim ojciec. Dziennikarz telewizyjny (m.in. "Teleexpress", "Panorama"), prasowy (m.in. "Profit", "Focus", "Wiedza i Życie") i radiowy. Wielki fan technologii, gier wideo, zdrowego rozsądku, ekonomii i zaangażowanego ojcostwa. Prowadzi warsztaty dla rodziców podczas konferencji i dla ojców w ramach szkół rodzenia. Dzięki temu, oraz własnemu doświadczeniu, zna zmartwienia - i sposoby na nie - młodych rodziców.

Komentarzy: 12

  1. Pingback: Kiedy poczuję coś do dziecka?

  2. Pingback: Pierwsze dni w domu - jak je przeżyć? [WIDEO] | tatapad

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*