Jak wyparzać smoczek? [WIDEO]

1 min.   2   0   Drukuj   Prześlij

Miałem kłopot z przeczytaniem instrukcji bez okularów, a bliżej mi było do tableta, niż do nocnego stolika. Sprawdziłem więc w internetach. Po zweryfikowaniu mojej wiedzy z instrukcją (w końcu chodzi o dziecko, więc lepiej być ostrożnym), przygotowałem poradnik dla leniwych rodziców 🙂

Oczywiście, zamiast ściskać na koniec smoczek umytymi wcześniej rękoma, można też użyć w tym celu np. pęsety. Osobiście uważam, że od dwóch czy trzech bakterii (pochodzenia lokalnego, a nie z chińskiej fabryki) nic złego się dziecku nie stanie.

Dołącz do nas na Facebooku

Michał Nazarewicz

Przede wszystkim ojciec. Dziennikarz telewizyjny (m.in. "Teleexpress", "Panorama"), prasowy (m.in. "Profit", "Focus", "Wiedza i Życie") i radiowy. Wielki fan technologii, gier wideo, zdrowego rozsądku, ekonomii i zaangażowanego ojcostwa. Prowadzi warsztaty dla rodziców podczas konferencji i dla ojców w ramach szkół rodzenia. Dzięki temu, oraz własnemu doświadczeniu, zna zmartwienia - i sposoby na nie - młodych rodziców.

Komentarzy: 2

  1. Pingback: Pierwsze dni z dzieckiem w domu - jak przeżyć bez stresu? - tatapad

  2. Kasia

    9 czerwca 2021 at 22:28

    Posiadam nieużywane smoczki i butelki. Robię wyprawkę do szpitala, wciąż nie jestem pewna co do sposobu sterylizacji wg. producenta (czyli gotować w wodzie przez 5 min). Słyszałam, że to metoda niszcząca garnki i wypażane przedmioty. Jednak wypażając przygotowaną wodą na 5 min. nie jestem pewna co do 100% działania tejże metody. Wiadomo potem dotykam rękami wypatrzonych przedmiotów ale myślę, że to są moje „dobre” bakterie dla dzidziusia, tutaj nie mam wątpliwości. Proszę jakoś namówić do spokojnego stosowania Pana metody. Kupować sterylizatory tylko do wypażeń tego typu… odczuwam sporą wątpliwość słuszności tego posunięcia. Kiedyś ich nie było a moi rodzice jakoś mnie wychowali.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Przeczytaj inne:
„Niewiele dobrego daje ojciec na porodówce”

Już jest! Pierwszy odcinek programu „toptata”.

[WIDEO] 10 rzeczy, których powinieneś nauczyć córkę

Zamknij