19 najciekawszych gadżetów AD 2013

2 min.   6   0   Drukuj   Prześlij

Najlepsze z najlepszych. Gwarantujemy.

Najlepsze z najlepszych. Gwarantujemy.

W ramach nieustającego questu, mającego przybliżyć każdemu ojcu obowiązujące trendy w rodzicielskie, nieprzerwanie przeczesujemy internety w poszukiwaniu wszystko, co nowe i o czym nie zająknie się nasza kierowana do pań konkurencja. Bywa i tak, że wpadną nam w oko różne ciekawe urządzenia – wynalazki, usprawnienia albo własnoręcznie wykonane przez bardziej pomysłowego rodzica rzemiosło. Ponieważ niedawno zamknęliśmy pierwszy rok portalu tatapad.pl, możemy śmiało – nim zamkniemy bieżący rok kalendarzowy – pokusić się o podsumowanie minionych 12 miesięcy w świecie gadżetowym.

Nie znajdziesz tu jednak modnych aparatów fotograficznych, nowych pieluch wielorazowych, przedmiotów z naszej listy sprzętów zbędnych, ani tych wszystkich rzeczy, które łatwo kupisz w drogerii na rogu. Poniższą listę potraktuj więc jako uzupełnienie naszego materiału o tym wszystkim, co, jako rodzic, mieć powinieneś.

Nie proponujemy żadnej konkretnej hierarchii: chcielibyśmy mieć każdy z nich, bez względu na to, czy są droższe, czy tańsze. Oto nasze propozycje dla rodziców.

 

Smartfon z USG

Test

Spodziewasz się dziecka przyszłości? Za pomocą MobiUS SP1 – smartfona z wbudowanym aparatem USG – możesz obejrzeć, co twój syn lub córka właśnie porabia. Do wyboru masz kilka różnych głowic, w tym jedną w komplecie. Podziwianie swojego dzieła będzie wygodne na 4,1-calowym ekranie dotykowym o rozdzielczości 800 na 480 punktów. Album rodzinny wygodnie przeniesiesz do internetu lub swojego komputera, choćby korzystając z wbudowanego slotu na karty Micro SD – w zestawie dołączono jedną o pojemności 8 gigabajtów. Możesz też nagrywać trwające do 8 sekund filmy. Łączność zapewniają interfejsy: komórkowy oraz WiFi.

 

Poprzedni1 / 19Następny

Dołącz do nas na Facebooku

Maciek Rolecki

Komentarzy: 6

 1. Bartek

  30 grudnia 2013 at 13:05

  A gdzie to wszystko można kupić?

  • kasia

   30 grudnia 2013 at 13:38

   Właśnie, szkoda że bez nazw producentów i orientacyjnych cen …

   • Redakcja

    30 grudnia 2013 at 14:28

    Uzupełnimy!

    • D.

     9 stycznia 2014 at 22:02

     Wciąż czekamy, aż uzupełnicie…

 2. Bartek

  2 marca 2014 at 15:51

  No i gdzie obiecane linki?

  • Kuba

   7 grudnia 2014 at 22:40

   Wyszukajcie „Infantino Stretch Umbrella Stroller Organizer”

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Przeczytaj inne:
Opłaca się być ojcem. Tobie, Rodzinie i krajowi. [WIDEO]

TataSpot: Pompon, klubokawiarnia Warszawa

14 lat w 4 minuty: ojciec uwiecznił jak córka rośnie [WIDEO]

Zamknij