26 rzeczy, które zmienią się, gdy zostaniesz rodzicem.

1 min.   1   0   Drukuj   Prześlij

A złożenie ich po wysuszeniu to tortura godna Syzyfa

Składanie - poziom trudności HARD

Składanie – poziom trudności HARD

Pamiętasz jeszcze tego gościa, który wtaczał głaz pod górę, i mimo całego szeregu niepowodzeń nie poddawał się? Ostatecznie miał wieczność na to, by przekonać się, czy klątwa bogów jest nie do pokonania. Ze składaniem tych małych ubrań, których pełno w twoim domu, jest podobnie: męskie łapy sobie z tym radzą słabo, kobiece niewiele lepiej. Dlaczego nie można ich po prostu zwinąć w kulkę? Przecież dziecku nie robi żadnej różnicy, czy ma wyprasowane, czy pogniecione.

Dołącz do nas na Facebooku

Michał Nazarewicz

Przede wszystkim ojciec. Dziennikarz telewizyjny (m.in. "Teleexpress", "Panorama"), prasowy (m.in. "Profit", "Focus", "Wiedza i Życie") i radiowy. Wielki fan technologii, gier wideo, zdrowego rozsądku, ekonomii i zaangażowanego ojcostwa. Prowadzi warsztaty dla rodziców podczas konferencji i dla ojców w ramach szkół rodzenia. Dzięki temu, oraz własnemu doświadczeniu, zna zmartwienia - i sposoby na nie - młodych rodziców.

Jeden komentarz

  1. Paweł

    26 stycznia 2014 at 12:59

    Zrobiłem 12 odsłon i więcej na komórce nie dam rady. Fajny artykuł ale forma podania kiepska, mimo że doskonale rozumiem potrzebę trzaskania odsłon. Proponuję więcej tekstu na slajdzie albo krótsze artykuły.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Przeczytaj inne:
Mężczyźni też mają datę ważności, okazuje się

Psychoza pokarmowa

Pokrojone jedzenie to spokojniejsze dziecko – donoszą badacze z Cornell

Zamknij