„Dziadkowie to podstawa” [WIDEO]

1 min.   0   40   Drukuj   Prześlij

Idąc ab ovo usque ad mala, a przy tym assidue addiscens ad senium venio, dziadkowie i babcie to instytucje bliskie sercu każdego taty, który lubi czasem oddać kłopot w dobre ręce i wyskoczyć na miasto z matką dziecka.

A ponieważ lenior et melior fis accedente senecta, możemy być pewni, że noworodowi, niemowlakowi, oseskowi czy wyrośniętej prawie młodzieży włos z głowy nie spadnie. Dziadkom, to co innego; o ile je jeszcze mają. Posłuchaj zresztą wypowiedzi Filipa Chajzera, dziennikarza „Dzień Dobry TVN” o swoich doświadczeniach z dziadkami.

W znacznie gorszej sytuacji są jednak ci, którzy starsze pokolenie mają daleko. W takim przypadku nie pozostaje im nic innego, jak skorzystać z naszego poradnika pełnego alternatywnych wobec babć i dziadków możliwości.

Dołącz do nas na Facebooku

Michał Nazarewicz

Przede wszystkim ojciec. Dziennikarz telewizyjny (m.in. "Teleexpress", "Panorama"), prasowy (m.in. "Profit", "Focus", "Wiedza i Życie") i radiowy. Wielki fan technologii, gier wideo, zdrowego rozsądku, ekonomii i zaangażowanego ojcostwa. Prowadzi warsztaty dla rodziców podczas konferencji i dla ojców w ramach szkół rodzenia. Dzięki temu, oraz własnemu doświadczeniu, zna zmartwienia - i sposoby na nie - młodych rodziców.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

banner

Dołącz do nas!

Po pierwsze, nie nudzimy. Podajemy tylko istotne informacje, sprawdzone sposoby, bez propagandy i politycznej poprawności.

Po drugie, możesz otrzymać fajne prezenty do testowania lub wygrania.

Po trzecie, tutaj znajdziesz tylko ważne rzeczy dla każdego Rodzica.

DOŁĄCZ DO NAS

MAMY DLA CIEBIE WIĘCEJ, NIŻ MYŚLISZ.

Konkursy! Artykuły! Doniesienia ze świata nauki, quizy, poradniki! A oprócz tego możliwość testowania produktów dla wiodących marek! Jeśli chcesz być najlepszym Rodzicem na świecie, zrozumieć swoje dziecko, dostać nowy gadżet i wypowiedzieć się o nim, nie wahaj się dłużej. Dołącz do nas, a nic Cię nie ominie!

Przeczytaj inne:
vlcsnap-2012-11-30-13h04m36s226
Jak pogodzić pracę i rodzinę? [WIDEO]

biting-420
Co zrobić gdy – i dlaczego dziecko gryzie rówieśników?

lawntick1
Objawy boreliozy: możesz nie wiedzieć, że ją masz.

Zamknij