Czy tata może mieć czas na rozrywki? [WIDEO]

2 min.   1   0   Drukuj   Prześlij

Zanim urodziło się twoje pierwsze dziecko, miałeś swój świat. Konsolę do gier, spotkania z kumplami, makietę kolejki H0 w piwnicy, dobrze zaopatrzony barek. A jak twoje życie wygląda teraz? Oby tak, jak Michała Figurskiego – ojca dwójki

Jeśli możesz mieć w domu zamrożonego w karbonicie Hana Solo, w piwnicy kopię Sokoła Millennium, znaleźć czas na męskie spotkania w zaufanym gronie, a jednocześnie świata nie widzieć poza swoimi córkami – to znaczy, że znalazłeś sposób, by osiągnąć tacierzyński sukces.

Namówiliśmy Michała na cykl rozmów z tatapad.pl. Dzięki temu możecie się dowiedzieć, między innymi, jak on to zrobił, że – ujmując rzecz obrazowo – jest i głową rodziny, i ma czas na to, by znaleźć w sobie wewnętrznego chłopca. Nie oszukujmy się: ten drugi też drzemie w każdym z nas. Rezygnacja z niego – to błąd.

Posłuchajcie sami.

Wasze dziecko doceni to, że nie poświęcicie mu absolutnie wszystkiego.

Dołącz do nas na Facebooku

Michał Nazarewicz

Przede wszystkim ojciec. Dziennikarz telewizyjny (m.in. "Teleexpress", "Panorama"), prasowy (m.in. "Profit", "Focus", "Wiedza i Życie") i radiowy. Wielki fan technologii, gier wideo, zdrowego rozsądku, ekonomii i zaangażowanego ojcostwa. Prowadzi warsztaty dla rodziców podczas konferencji i dla ojców w ramach szkół rodzenia. Dzięki temu, oraz własnemu doświadczeniu, zna zmartwienia - i sposoby na nie - młodych rodziców.

Jeden komentarz

  1. Pingback: Lęk ojca: czego boi się facet, który ma zostać tatą? - tatapad

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

banner
Przeczytaj inne:
Disney Infinity – bezpieczna gra dla dziecka

Jak rozmawiać z dzieckiem o śmierci? [WIDEO]

27 rodziców, którzy radzą sobie gorzej od ciebie.

Zamknij