Czy tata może mieć czas na rozrywki? [WIDEO]

2 min.   1   0   Drukuj   Prześlij

Zanim urodziło się twoje pierwsze dziecko, miałeś swój świat. Konsolę do gier, spotkania z kumplami, makietę kolejki H0 w piwnicy, dobrze zaopatrzony barek. A jak twoje życie wygląda teraz? Oby tak, jak Michała Figurskiego – ojca dwójki

Jeśli możesz mieć w domu zamrożonego w karbonicie Hana Solo, w piwnicy kopię Sokoła Millennium, znaleźć czas na męskie spotkania w zaufanym gronie, a jednocześnie świata nie widzieć poza swoimi córkami – to znaczy, że znalazłeś sposób, by osiągnąć tacierzyński sukces.

Namówiliśmy Michała na cykl rozmów z tatapad.pl. Dzięki temu możecie się dowiedzieć, między innymi, jak on to zrobił, że – ujmując rzecz obrazowo – jest i głową rodziny, i ma czas na to, by znaleźć w sobie wewnętrznego chłopca. Nie oszukujmy się: ten drugi też drzemie w każdym z nas. Rezygnacja z niego – to błąd.

Posłuchajcie sami.

[iframe src=”http://www.dailymotion.com/embed/video/xvhvzm?logo=0&&info=0&hideInfos=1&syndication=117519&background=636363&foreground=edaf05&highlight=0092db” width=”630″ height=”355″]

Wasze dziecko doceni to, że nie poświęcicie mu absolutnie wszystkiego.

Dołącz do nas na Facebooku

Michał Nazarewicz

Przede wszystkim ojciec. Dziennikarz telewizyjny (m.in. "Teleexpress", "Panorama"), prasowy (m.in. "Profit", "Focus", "Wiedza i Życie") i radiowy. Wielki fan technologii, gier wideo, zdrowego rozsądku, ekonomii i zaangażowanego ojcostwa. Prowadzi warsztaty dla rodziców podczas konferencji i dla ojców w ramach szkół rodzenia. Dzięki temu, oraz własnemu doświadczeniu, zna zmartwienia - i sposoby na nie - młodych rodziców.

Jeden komentarz

  1. Pingback: Lęk ojca: czego boi się facet, który ma zostać tatą? - tatapad

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*