Jak być dobrym tatą? [WIDEO]

1 min.   1   0   Drukuj   Prześlij

Pytanie, które zadajemy sobie wszyscy. Jak być dobrym tatą? W teorii jest to proste: spędzać z dzieckiem dużo czasu, rozmawiać, troszczyć się. Ale nie zawsze tak się da.

Może więc odwrócić pytanie, i zapytać, czego unikać? Bardzo trafnie podsumowuje to w naszym materiale wideo Jacek Santorski, psycholog biznesu, człowiek z ogromnym doświadczeniem jako tata, dziadek i wieloletni psychoterapeuta.

 

Dołącz do nas na Facebooku

Michał Nazarewicz

Przede wszystkim ojciec. Dziennikarz telewizyjny (m.in. "Teleexpress", "Panorama"), prasowy (m.in. "Profit", "Focus", "Wiedza i Życie") i radiowy. Wielki fan technologii, gier wideo, zdrowego rozsądku, ekonomii i zaangażowanego ojcostwa. Prowadzi warsztaty dla rodziców podczas konferencji i dla ojców w ramach szkół rodzenia. Dzięki temu, oraz własnemu doświadczeniu, zna zmartwienia - i sposoby na nie - młodych rodziców.

Jeden komentarz

  1. i008271

    22 grudnia 2012 at 15:46

    bardzo dobrze Pan Santorski mówi: w domu – każdy powinien być odpowiedzialny za to, co najlepiej potrafi robić. Dodałbym tylko: i za to, żeby Partnerka też mogła robić to, co potrafi najlepiej (to, oczywiście powinno działać symetrycznie)

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Przeczytaj inne:
Wybuchy złości: wszystko, co powinieneś wiedzieć.

kieszonkowe
Kieszonkowe: 5 zasad. Ile, kiedy i za co wypłacać? [WIDEO]

Psychoza pokarmowa

Zamknij