Opłaca się być ojcem. Tobie, Rodzinie i krajowi. [WIDEO]

1 min.   1   0   Drukuj   Prześlij

szwedzki_raj

Swedish11

W minicyklu „Szwedzki Raj” przedstawiamy Jego Ekscelencję, Ambasadora Szwecji Staffana Herrströma – ojca i gorącego orędownika zaangażowanego rodzicielstwa. Ambasador znalazł chwilę czasu dla kamery tatapad, by opowiedzieć nam między innymi o tym, jak Szwedzi wprowadzili politykę prorodzinną, której zazdrości im cała Europa; jak zrównali prawa i obowiązki ojców i matek, a także wyrównali ich szanse na rynku pracy, a także – w niniejszej wypowiedzi wideo – o tym, jak gospodarka, rodzina i sami ojcowie zyskują, gdy angażują się w aktywne wychowywanie dzieci (i dzielenie odpowiedzialności z matkami).

Oglądając poniższą wypowiedź, pamiętaj, że masz do czynienia z praktykiem: mężczyzną, który był na urlopie ojcowskim, jest stale obecny w życiu swoich dzieci i zauważa wszystkie pozytywy, które z tego tytułu czerpie on, jego rodzina oraz jego kraj. Zapytany, jak i czy opłaca się być ojcem, nie miał żadnych wątpliwości:

Dołącz do nas na Facebooku

Michał Nazarewicz

Przede wszystkim ojciec. Dziennikarz telewizyjny (m.in. „Teleexpress”, „Panorama”), prasowy (m.in. „Profit”, „Focus”, „Wiedza i Życie”) i radiowy. Wielki fan technologii, gier wideo, zdrowego rozsądku, ekonomii i zaangażowanego ojcostwa. Prowadzi warsztaty dla rodziców podczas konferencji i dla ojców w ramach szkół rodzenia. Dzięki temu, oraz własnemu doświadczeniu, zna zmartwienia – i sposoby na nie – młodych rodziców.

Jeden komentarz

  1. Pingback: Równy ojciec matce: Szwedzi pokazują, że można [WIDEO] - tatapad

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Przeczytaj inne:
[WIDEO] 7 rzeczy, które możesz odpuścić.

Co stracę, decydując się na dziecko?

[WIDEO] Jak uratować dziecko? Reanimacja niemowlęcia, noworodka, sztuczne oddychanie.

Zamknij