O redakcji tatapad

Od ojców, dla ojców. Pierwszy polski portal tacierzyński. Serwis dla ojców – bez zdrobnień, mitów, politycznej poprawności. W swoim gronie, szczerze o byciu nowoczesnym Tatą i Ojcem.

TWORCY

Pierwszy i jedyny portal, który prowadzą ojcowie dla innych ojców. Budujemy społeczność nowoczesnego taty. Redakcja tatapad.pl to grono niemalże rodzinne. Nie jesteśmy przedsięwzięciem biznesowym, działamy by przekazywać, gromadzić, współdzielić i zbierać wiedzę dotyczącą męskiej strony rodzicielstwa.

Dlatego właśnie jesteśmy tu. Oprócz kilku facetów, którzy piszą tatapad w przerwach między niańczeniem dzieci w różnym wieku, wkład mają także:

Sona, która zaprojektowała nasz (uroczy) logotyp,
Karolina, której firma EFFOR finansuje wydawanie tego serwisu,
Michał, który oprócz funkcji redaktora naczelnego jest jednym z autorów,
Krzysztof, który w wolnym czasie moderuje forum.
Ryszard, który odpowiada za produkcję wideo.

PODZIĘKOWANIA

Serdecznie dziękujemy tym wszystkim, których uwagi, pomysły, inspiracje sprawiają, że ten serwis rozwija się z dnia na dzień. Współpracującym z nami, udzielającym wypowiedzi ekspertom. Czytelnikom, którzy z dnia na dzień wracają w coraz większej liczbie. Rodzinom, które znoszą cierpliwie przedłużające się godziny spędzone w biurze bądź w terenie. Organizacjom i firmom, użyczającym sprzętu do testów i recenzji. Wszystkim tym, których zapomnieliśmy wymienić.