Jak przespać noc w spokoju? Zapakuj dziecko w… macicę!

1 min.   11   0   Drukuj   Prześlij

Otulacz to połączenie metody Karpa (ciasne spowijanie dziecka, żeby zasymulować mu powrót do gościnnej macicy) z kocykiem dającym poczucie bezpieczeństwa. Cwanie wyprofilowany śpiworo-śpioszek (otulacz) unieruchamia człowieka, opatula, ale – najważniejsze – nie krępując ruchów, uspokaja dziecko i zapewnia święty spokój jemu, oraz jego rodzicom.

Dziecko śpiące w otulaczu antykolkowym Tulik

Otulacz Tulik, polski sposób na kolkę.

Taki kokon – otulacz polskiej marki Tulik polecają lekarze, położne i – jeśli przejrzeć fora dyskusyjne – tysiące zadowolonych matek z całego świata. Produkt dostępny w tuzinie kolorów i wzorów, wykonany z rozciągliwego materiału, jest dostępny w trzech rozmiarach: 1,5-3 kg, 3-6, 6-10 kg.

Update: Po dwóch tygodniach kolek, z perspektywy trzeciego miesiąca – i drugiego już otulacza Tulik, mogę powiedzieć, że to działa w stu procentach. 

Dołącz do nas na Facebooku

Michał Nazarewicz

Przede wszystkim ojciec. Dziennikarz telewizyjny (m.in. "Teleexpress", "Panorama"), prasowy (m.in. "Profit", "Focus", "Wiedza i Życie") i radiowy. Wielki fan technologii, gier wideo, zdrowego rozsądku, ekonomii i zaangażowanego ojcostwa. Prowadzi warsztaty dla rodziców podczas konferencji i dla ojców w ramach szkół rodzenia. Dzięki temu, oraz własnemu doświadczeniu, zna zmartwienia - i sposoby na nie - młodych rodziców.

Komentarzy: 11

  1. Pingback: Jak nauczyć dziecko zasypiać samodzielne?

  2. Pingback: Jak sobie radzić ze zmęczeniem?

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*