Maciej Orłoś
Jacek Santorski
Michał Figurski
Lawrence J. Cohen
Maciej Samcik
Leszek Zduń
Maciej Kurzajewski
Bartek Prokopowicz
Arkadiusz Janiczek
Bartosz Obuchowicz
prof. Jerzy Bralczyk
Jarek Budnik
Włodzimierz Szaranowicz
Piotr Zelt
Emilian Kamiński
Edi Pyrek
Paweł Pochwała
Tomek CNE Kleyff
Filip Chajzer

[WIDEO] Fotelik – mocowanie: dziecka i w aucie.

1 min.   2   Drukuj   Prześlij

Montaż fotelika może wydawać się zadaniem niezwykle trudnym – za pierwszym razem można popełnić kilka błędów. Dzięki temu filmowi możesz ich uniknąć. Zobacz, jak przygotować fotelik dla pasażera, jak zamocować pasażera za pomocą uprzęży i – ostatecznie – jak całość przypiąć pasami w samochodzie.

Poniższy instruktaż powinien wystarczyć do sprawnego montażu fotelika, a także pozwolić na czerpanie codziennej radości z jego eksploatacji. W filmie wystąpił model BeSafe iziGo, który nie dość, że ma bardzo przystępną cenę, to jeszcze zdobył maksymalną ocenę w testach NCAP, a poza tym ma wygodne magnesy do trzymania pasów, co może się przydawać przy obsłudze wierzgającego potwora.

Zobacz też nasz film o instalowaniu bazy ISOFIX w samochodzie.

 

Michał Nazarewicz

Przede wszystkim ojciec. Dziennikarz telewizyjny (m.in. "Teleexpress", "Panorama"), prasowy (m.in. "Profit", "Focus", "Wiedza i Życie") i radiowy. Wielki fan technologii, gier wideo, zdrowego rozsądku, ekonomii i zaangażowanego ojcostwa. Prowadzi warsztaty dla rodziców podczas konferencji i dla ojców w ramach szkół rodzenia. Dzięki temu, oraz własnemu doświadczeniu, zna zmartwienia - i sposoby na nie - młodych rodziców.

Komentarzy: 2

 1. parentnik.pl

  19 marca 2013 at 10:21

  VA:F [1.9.22_1171]
  0

  Duży plus za zwrócenie uwagi na mocne dociąganie pasów i pokazanie testu szczypnięcia. Wiele osób nie zwraca na to uwagi. Dodałabym jeszcze informację, że ściąganie zaczynamy od pasów biodrowych, no i poradnik dla starszych stażem, czyli dlaczego warto wozić tyłem również starsze maluchy. Jakiś czas temu pisaliśmy o tym u siebie („historia drugiego fotelika”), polecam dla inspiracji.

  Pozdrawiam

 2. Pingback: Jak zamontować isofix? Montaż bazy isofix w samochodzie w 30 sekund - tatapad

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook

banner

Nie przegap niczego!

Otrzymuj nagrody (książki, płyty, kody do aplikacji) oraz najciekawsze informacje ze świata rodziców i dzieci! Tworzony przez ojców portal tatapad.pl to nie tylko brak zdrobnień, ale też zdrowszy punkt widzenia i niebanalne informacje. Zostań z nami!

Nie przegap niczego!

Otrzymuj nagrody (książki, płyty, kody do aplikacji) oraz najciekawsze informacje ze świata rodziców i dzieci! Tworzony przez ojców portal tatapad.pl to nie tylko brak zdrobnień, ale też zdrowszy punkt widzenia i niebanalne informacje. Zostań z nami!