Od kiedy ruszać wspólnie na stok? [WIDEO]

2 min.   2   0   Drukuj   Prześlij

Nie ma niczego przyjemniejszego od chrupotu śniegu pod ślizgiem. Dla wielu z nas to jedyny pozytyw z zimy, która kojarzy się głownie z odśnieżaniem samochodu i wymianą opon, kupowaniem choinki, odkurzaniem pod choinka, kolejkami po prezenty i spotkaniami z mniej lub bardziej lubianymi fragmentami bliższej i dalszej rodziny.

Dlatego każda możliwość wyrwania się z domu i zaczerpnięcia mroźnego, górskiego powietrza jest zbawieniem dla skołatanej nerwami duszy. A gdyby tak jeszcze nauczyć dziecko zjeżdżać (zachowując bezpieczeństwo, oczywiście) na wybranym przez siebie sprzęcie – to już byłby raj na ziemi. Nie trzeba by bowiem oddawać syna czy córki na przechowanie, albo dzielić się opieką i jeździć tylko przez połowę stokowego czasu. Tylko – kiedy zacząć?

 

Jak się więc okazuje, jest kolejność uprawiania zimowych sportów. Oznacza to, że zanim dziecko zacznie podzielać twoją pasję, być może będzie skazane na naukę innych. Na szczęście z sanek się szybko wyrasta.

PS. Przepraszamy za błąd otograficzny w filnie. Ekipa montażowa to dyslektycy, co nikogo nie tłumaczy. Skierowaliśmy to do poprawki.

Dołącz do nas na Facebooku

Michał Nazarewicz

Przede wszystkim ojciec. Dziennikarz telewizyjny (m.in. "Teleexpress", "Panorama"), prasowy (m.in. "Profit", "Focus", "Wiedza i Życie") i radiowy. Wielki fan technologii, gier wideo, zdrowego rozsądku, ekonomii i zaangażowanego ojcostwa. Prowadzi warsztaty dla rodziców podczas konferencji i dla ojców w ramach szkół rodzenia. Dzięki temu, oraz własnemu doświadczeniu, zna zmartwienia - i sposoby na nie - młodych rodziców.

Komentarzy: 2

  1. Pingback: Zima i dzieci - sposoby na wolny czas, w mieście i poza

  2. Pingback: Jak nauczyć dzieci jazdy na nartach i snowboardzie? Sprawdź 6 rad.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*