Tańsze SimCity na Dzień Dziecka

2 min.   2   0   Drukuj   Prześlij

SimCity2

Trzęsienia ziemi, tornada, płomienie i demonstracje – plus kapryśni mieszkańcy i oporni inwestorzy. Wszystko to trzeba pogodzić, by zbilansować żądania służb miejskich, mieszkańców – i budżet. SimCity to świetna strategia dla całej rodziny – pozwala uczyć dzieci przepływów finansowych, a przy okazji pozwala ojcom spędzić fajnie czas ze swoimi dziećmi.

Lekcje ekonomii, zarządzania i planowania przestrzennego przydają się na całe życie. Gdyby pierwsza część tej gry nie nauczyła ludzi korzystania z kodów na kasę, pewnie społeczeństwo byłoby mniej zadłużone. Piąta część SimCity stawia nie tylko na sprawne równanie wydatków i wpływów, ale także aspekt społecznościowy

Gra, którą przedstawiamy, jest piątą częścią franczyzy, a piszemy o tym, ponieważ z okazji Dnia Dziecka Electronic Arts obniżyło cenę tytułu do bardzo atrakcyjnego poziomu. To jednak nie wystarcza, by zapełnić łamy serwisu informacją reklamową – dlatego mamy jeszcze lepszą wiadomość:

Electronic Arts przekazało dwa kody, które uprawniają ich posiadaczy do pobrania za darmo gry i cieszenia się nią już na zawsze. W dodatku są to kody do edycji kolekcjonerskiej, znacznie rozszerzonej w stosunku do „podstawki”.

SimCity1.jpg

Żeby uczynić sprawę równą dla wszystkich, poniższe kody są niepełne – brakuje jednej cyfry, którą należy odgadnąć i wstawić w miejsce oznaczone znakiem zapytania. Można je wprowadzić w sklepie Origin – należy ściągnąć program Origin na PC lub Maca ze strony origin.com.

Oto one:

 1. 8EEL-BBN8-R?UB-7V4M-HS8G
 2. ?GST-WAGV-TPWH-AFFB-WZBM

Powodzenia! A jeśli uda ci się trafić, napisz o tym w komentarzu, żeby inni nie próbowali na darmo.

 

Dołącz do nas na Facebooku

Michał Nazarewicz

Przede wszystkim ojciec. Dziennikarz telewizyjny (m.in. "Teleexpress", "Panorama"), prasowy (m.in. "Profit", "Focus", "Wiedza i Życie") i radiowy. Wielki fan technologii, gier wideo, zdrowego rozsądku, ekonomii i zaangażowanego ojcostwa. Prowadzi warsztaty dla rodziców podczas konferencji i dla ojców w ramach szkół rodzenia. Dzięki temu, oraz własnemu doświadczeniu, zna zmartwienia - i sposoby na nie - młodych rodziców.

Komentarzy: 2

 1. Jan

  1 czerwca 2013 at 11:23

  Juz po ptakach 🙂 nie probowac. Sprawdzalem wszyskite kombinacje

 2. Mordah

  1 czerwca 2013 at 11:24

  No chyba ktoś je wykorzystał i tutaj nie napisał, bo żadna kombinacja nie działa.
  A ta cena po obniżce, to jest 169PLN? Ciekawe jaka cena była przed obniżką. wygląda na to, że gra na PC jest droższa od gry na PS3.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Przeczytaj inne:
Czy wiek dziecka na słoiczku z jedzeniem jest istotny?

Zgłoś dziecko do Wyścigu Rowerkowego!

10 podpowiedzi dla świeżego Taty

Zamknij