- tatapad - http://tatapad.pl -

Tańsze SimCity na Dzień Dziecka

Posted By Michał Nazarewicz On 1 czerwca 2013 @ 10:38 In Gry wideo,Wolny czas | 2 Comments

SimCity2

Trzęsienia ziemi, tornada, płomienie i demonstracje – plus kapryśni mieszkańcy i oporni inwestorzy. Wszystko to trzeba pogodzić, by zbilansować żądania służb miejskich, mieszkańców – i budżet. SimCity to świetna strategia dla całej rodziny – pozwala uczyć dzieci przepływów finansowych, a przy okazji pozwala ojcom spędzić fajnie czas ze swoimi dziećmi.

Lekcje ekonomii, zarządzania i planowania przestrzennego przydają się na całe życie. Gdyby pierwsza część tej gry nie nauczyła ludzi korzystania z kodów na kasę, pewnie społeczeństwo byłoby mniej zadłużone. Piąta część SimCity stawia nie tylko na sprawne równanie wydatków i wpływów, ale także aspekt społecznościowy

Gra, którą przedstawiamy, jest piątą częścią franczyzy, a piszemy o tym, ponieważ z okazji Dnia Dziecka Electronic Arts obniżyło cenę tytułu do bardzo atrakcyjnego poziomu. To jednak nie wystarcza, by zapełnić łamy serwisu informacją reklamową – dlatego mamy jeszcze lepszą wiadomość:

Electronic Arts przekazało dwa kody, które uprawniają ich posiadaczy do pobrania za darmo gry i cieszenia się nią już na zawsze. W dodatku są to kody do edycji kolekcjonerskiej, znacznie rozszerzonej w stosunku do „podstawki”.

SimCity1.jpg

Żeby uczynić sprawę równą dla wszystkich, poniższe kody są niepełne – brakuje jednej cyfry, którą należy odgadnąć i wstawić w miejsce oznaczone znakiem zapytania. Można je wprowadzić w sklepie Origin – należy ściągnąć program Origin na PC lub Maca ze strony origin.com [1].

Oto one:

  1. 8EEL-BBN8-R?UB-7V4M-HS8G
  2. ?GST-WAGV-TPWH-AFFB-WZBM

Powodzenia! A jeśli uda ci się trafić, napisz o tym w komentarzu, żeby inni nie próbowali na darmo.

 


Article printed from tatapad: http://tatapad.pl

URL to article: http://tatapad.pl/wolny-czas/tansze-simcity-na-dzien-dziecka/

URLs in this post:

[1] origin.com: http://origin.com/

Copyright © 2014 tatapad. All rights reserved.