- tatapad - http://tatapad.pl -

TataSpot: Lista miejsc przyjaznych Ojcu z Dzieckiem

TataSpot to miejsce, do którego możesz bez obaw udać się z dzieckiem w każdym wieku – nie martwiąc się o krzywe spojrzenia obsługi czy brak niezbędnej infrastruktury. Masz dziecko, chcesz się ruszyć z domu? Przyjdź do jednego z TataSpotów – miejsca przyjaznego Ojcu z Dzieckiem!

Każdy właściciel może zgłosić swoje miejsce do listy TataSpotów, o ile jego restauracja, kawiarnia, miejsce spełniają minimalne wymagania. Każdy TataSpot musi mieć przynajmniej: miejsce do przewinięcia dziecka (wraz z dostępnymi pieluchami), kącik zabaw dla starszych dzieci, podwyższone krzesła oraz tolerancję na humory swoich najmłodszych gości.

Miejsce Przyjazne Ojcu z Dzieckiem poznasz po naklejce przy wejściu – z naszym logotypem, oraz stosowną informacją.

Oto wszystkie zgłoszone do tej pory TataSpoty:

[google-map-v3 width=”626″ height=”400″ zoom=”12″ maptype=”roadmap” mapalign=”center” directionhint=”false” language=”default” poweredby=”false” maptypecontrol=”true” pancontrol=”true” zoomcontrol=”true” scalecontrol=”true” streetviewcontrol=”true” scrollwheelcontrol=”false” draggable=”true” tiltfourtyfive=”false” addmarkermashup=”true” addmarkermashupbubble=”true” addmarkermashupbubble=”true” bubbleautopan=”true” showbike=”false” showtraffic=”false” showpanoramio=”false”]