TataSpot: Pompon, klubokawiarnia Warszawa

2 min.   0   0   Drukuj   Prześlij

TataSpot to miejsce, do której można bez obaw udać się z dzieckiem w każdym wieku – bez obawy o krzywe spojrzenia obsługi i brak niezbędnej infrastruktury. Masz dziecko, chcesz się ruszyć z domu? Przyjdź do jednego z TataSpotów – miejsca przyjaznego Ojcu i Dziecku!

[google-map-v3 width=”626″ height=”300″ zoom=”17″ maptype=”roadmap” mapalign=”center” directionhint=”false” language=”default” poweredby=”false” maptypecontrol=”true” pancontrol=”true” zoomcontrol=”true” scalecontrol=”true” streetviewcontrol=”true” scrollwheelcontrol=”false” draggable=”true” tiltfourtyfive=”false” addmarkermashupbubble=”true” addmarkermashupbubble=”true” addmarkerlist=”Młynarska 13, Warszawa{}coffee.png{}http://www.pomponart.pl, tel. 602205616″ bubbleautopan=”true” showbike=”false” showtraffic=”false” showpanoramio=”false”]

Pompon to klubokawiarnia dla dużych i małych. I z zajęciem dla każdego. Jest tu i kącik, do którego można odłożyć niemowlę (odgrodzony i bezpieczny), są animacje dla starszych dzieci, konsola Wii z grami ruchowymi, a także książki, gazety – no i dobre jedzenie. Każdy, kto będzie w okolicy ulicy Młynarskiej 13 w Warszawie nudził się z dzieckiem, powinien zajrzeć do Klubokawiarni Pompon.

IMG_1480r

 

Klubokawiarnia Pompon spełnia kryteria tatapad, według których możemy dodać miejsce do listy TataSpotów.

Z myślą o dzieciach przygotowano:
  • Kącik zabaw
  • Gry wideo
  • Animacje kulturalne
  • Przewijak
  • Dostęp do pieluszek u obsługi (kilka rozmiarów)
  • Dziecięce menu
  • Wydzielony kącik do zabawy dla niemowląt
  • Książki i gry planszowe

Więcej zdjęć:

Klubokawiarnia Pompon, Warszawa, ul. Młynarska 13, www.pomponart.pl

Dołącz do nas na Facebooku

Michał Nazarewicz

Przede wszystkim ojciec. Dziennikarz telewizyjny (m.in. "Teleexpress", "Panorama"), prasowy (m.in. "Profit", "Focus", "Wiedza i Życie") i radiowy. Wielki fan technologii, gier wideo, zdrowego rozsądku, ekonomii i zaangażowanego ojcostwa. Prowadzi warsztaty dla rodziców podczas konferencji i dla ojców w ramach szkół rodzenia. Dzięki temu, oraz własnemu doświadczeniu, zna zmartwienia - i sposoby na nie - młodych rodziców.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Przeczytaj inne:
(Dość) Powszechny Męski Problem? Przedwczesny wytrysk.

Dlaczego mężczyźni porzucają rodziny? [WIDEO]

Jak przygotować psa na dziecko? [WIDEO]

Zamknij