TataSpot: Rodzinka Cafe, kawiarnia, Kraków

2 min.   0   0   Drukuj   Prześlij

TataSpot to miejsce, do którego można bez obaw udać się z dzieckiem w każdym wieku – nie spotkają cię krzywe spojrzenia obsługi, a na miejscu jest niezbędna infrastruktura. Masz dziecko, chcesz się ruszyć z domu? Przyjdź do jednego z TataSpotów – miejsca przyjaznego Ojcu z Dzieckiem!

[google-map-v3 width=”626″ height=”300″ zoom=”17″ maptype=”roadmap” mapalign=”center” directionhint=”false” language=”default” poweredby=”false” maptypecontrol=”true” pancontrol=”true” zoomcontrol=”true” scalecontrol=”true” streetviewcontrol=”true” scrollwheelcontrol=”false” draggable=”true” tiltfourtyfive=”false” addmarkermashupbubble=”false” addmarkermashupbubble=”false” addmarkerlist=”Kraków, Floriańska 15{}coffee.png{}Pn-Pt 8-20, Sb-Nd 8-21, www.rodzinkacafe.pl” bubbleautopan=”true” showbike=”false” showtraffic=”false” showpanoramio=”false”]

 

Kawiarnia Rodzinka Cafe mieści się w samym centrum krakowskiego Starego miasta, na uczęszczanej przez turystów ulicy Floriańskiej. Na dzieci czekają rozmaite zajęcia dydaktyczno-plastyczne: angielski, decoupage, filcowanie, tworzenie eko-toreb. Kiedy twoim potomstwem zajmują się animatorzy, możesz korzystać z szerokiego spektrum oferty gastronomicznej: kawy, herbaty, napoje zimne i gorące, ciasta, naleśniki, pierogi i inne. Bardzo rozsądne ceny.

RodzinkaCafe

 

Rodzinka Cafe spełnia kryteria tatapad, według których możemy dodać miejsce do listy TataSpotów.

Z myślą o dzieciach przygotowano:
  • Kącik zabaw
  • Plac zabaw…
  • …z piaskownicą
  • Przewijak
  • Dostęp do pieluszek u obsługi (kilka rozmiarów)
  • Dziecięce menu
  • Dziecięce wersje dań dorosłych

Więcej zdjęć:

Kawiarnia Rodzinca Cafe, Kraków, ul. Floriańska 15. Więcej informacji: http://rodzinkacafe.pl/

 

Dołącz do nas na Facebooku

Michał Nazarewicz

Przede wszystkim ojciec. Dziennikarz telewizyjny (m.in. "Teleexpress", "Panorama"), prasowy (m.in. "Profit", "Focus", "Wiedza i Życie") i radiowy. Wielki fan technologii, gier wideo, zdrowego rozsądku, ekonomii i zaangażowanego ojcostwa. Prowadzi warsztaty dla rodziców podczas konferencji i dla ojców w ramach szkół rodzenia. Dzięki temu, oraz własnemu doświadczeniu, zna zmartwienia - i sposoby na nie - młodych rodziców.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*