- tatapad - http://tatapad.pl -

Kup Pan wózek… na Giełdzie Wózków

Posted By Michał Nazarewicz On 17 maja 2013 @ 20:02 In Wydarzenia | No Comments

gielda-630

 

Kupić, nie kupić – potargować warto, a i obejrzeć nie zawadzi. W niedzielę, 2. czerwca mieć będzie miejsce trzecia edycja Giełdy Wózków w warszawskim Parku Górczewska, a jeśliby padało – to w pobliskiem Amfiteatrze, do którego bez trudu każden trafi.

Cała ta impreza odbędzie się przy okazji niejako akcji „Bezpieczne i ekologiczne wakacje”, ktora to może być dobrem pretekstem żeby z domu się ruszyć z dzieckiem i bez, a ci z was, którzy na takie dopiero czekają – być może zdołają sporo grosza zaoszczędzić.

Tatapad.pl jest jednym z medialnych patronów tej szlachetnej dla kieszeni i środowiska akcji, ponieważ zawsze tam, gdzie można wydać więcej, lub wydać mniej – jesteśmy po stronie oszczędności. Każden więc Ojciec, komu marzy się Maclaren, Stokke, Maxi Cosi czy polskie czterokołowce powinien poszukać tam okazji do zakupów.

Z naszej strony deklarujem także przygotowanie relacji z tego wydarzenia, żeby ci, którzy mają daleko lub są nazbyt leniwi, mogli zobaczyć, jak było – i co stracili.

A że wstęp na Giełdę jest bezpłatny, mile widziani są nie tylko ci, którzy zakupem zainteresowani i w gotówkę wyposażeni. Także ci wszyscy, którem wózek zalega w pawlaczu, piwnicy lub na miejscu garażowem mogą przyjść i drogą sprzedaży ulżyć sobie, bez zbędnych formalności, zakładania konta w portalu aukcyjnym czy kłopotliwej wysyłki gabryta.

Z tego tytułu, że w poprzednich edycjach liczba chętnych przekroczyła najśmielsze oczekiwania organizatorów, obowiązuje rejestracja, której można dopełnić tutaj: www.blizejdziecka.com/gielda-wozkow [1] .

Przydatna dla sprzedających informacja jest taka, że rok temu aż siedmiu na dziesięć sprzedających zakończyło dzień uściśnięciem dłoni z kupującym i przytuleniem gotowizny. Co podkreśla wysoką skuteczność tej formy handlu. Warto wcześniej odświeżyć sobie zakurzoną sztukę negocjacji, czyli targowania się, ponieważ jest ona i w warszawskim duchu, i w kryzysowych czasach szalenie przydatna.

Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia jest magazyn „Bliżej Dziecka”. Partnerzy akcji: „Stowarzyszenie Integracja i Współpraca”, Bemowskie Centrum Kultury.

A poniżej plakat, który udzieli tych wszystkich informacji, o których moglibyśmy zapomnieć:

gielda-2


Article printed from tatapad: http://tatapad.pl

URL to article: http://tatapad.pl/wydarzenia/kup-pan-wozek-na-gieldzie-wozkow/

URLs in this post:

[1] www.blizejdziecka.com/gielda-wozkow: http://www.blizejdziecka.com/gielda-wozkow

Copyright © 2014 tatapad. All rights reserved.