- tatapad - http://tatapad.pl -

Rekord wygranych warszawskich Wyścigów Rowerkowych

Posted By Michał Nazarewicz On 19 czerwca 2013 @ 09:21 In Wydarzenia | 1 Comment

Rodzinna impreza w niezwykle interesującej formule („każdy startujący jest zwycięzcą”), czyli Wyścigi Rowerkowe, przeszła samą siebie. Warszawski bieg ukończyło bowiem aż 350 uczestników.

Dziewczynki w różowych kaskach i rowerkach w kwiatki, chłopcy z minami godnymi najtwardszych Wikingów, rozwijający nadświetlne (niemal) prędkości – wszyscy zażarcie walczyli o miejsce na podium.

Uczestnicy Wyścigów otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez sponsorów i partnerów akcji, m.in. napoje, żelki i pianki, mydełka. Najmłodsze dzieci dostały zabawki od firmy Wader, starsze – opaski odblaskowe na rękę, zwiększające widoczność na drodze.

Szczęśliwe, uśmiechnięte dzieciaki, rowerowe dzwonki, włoskie lody i piknikowa atmosfera – w Warszawie podczas Wyścigów Rowerkowych wszyscy poczuli wakacje. Wśród atrakcji były: wielka dmuchana zjeżdżalnia Indiana, trampolina, magiczna kula, kucyki (to takie konie w skali mikro), malowanki, konkursy z udziałem rodziców. Każde dziecko za okazaniem numerka startowego mogło także spróbować waty cukrowej.

A już 22 czerwca Wyścigi Rowerkowe w Pruszkowie. Zgłoś swoje dziecko na stronie wyscigirowerkowe.pl [1], lub pod dzwoniąc pod numer 797 638 050.

Ilość miejsc ograniczona.

 


Article printed from tatapad: http://tatapad.pl

URL to article: http://tatapad.pl/wydarzenia/rekordowa-liczba-wygranych-warszawskich-wyscigow-rowerkowych/

URLs in this post:

[1] wyscigirowerkowe.pl: http://wyscigirowerkowe.pl/

Copyright © 2014 tatapad. All rights reserved.