- tatapad - http://tatapad.pl -

Zgłoś dziecko do Wyścigu Rowerkowego!

Posted By Michał Nazarewicz On 7 czerwca 2013 @ 20:09 In Patronujemy,Wydarzenia | No Comments

rowerkowe1

Ciepło za oknem, a ty nie masz ochoty na kolejny spacer, wizytę w muzeum, albo w lodziarni? Jeśli szukasz pomysłu alternatywnego na spędzenie czasu z dzieckiem – które umie już jeździć na rowerze [1] – i marzysz o wychowaniu sobie kolejnego Czesława Langa, czy Ryszarda Szurkowskiego (prosimy o kontakt, jeśli któryś z nich się zdyskredytował od czasu publikacji niniejszego materiału) – zapisz dziecko na wyścig rowerkowy.

Ta, miejmy nadzieję – cykliczna impreza już 16. czerwca zawita do Warszawy. Dzieci można zapisywać jeszcze przez kilka dni. Warunek uczestnictwa to sprawny rower [2], kask rowerowy [3] i zgłoszenie dziecka przez rodzica do wyścigu pod nr. tel.: 797 638 050 lub e-mail: zapisy@wyscigirowerkowe.pl [4]

„Wyścigi Rowerkowe” to całodzienna impreza rodzinna w atmosferze pikniku, w której najmłodsi mieszkańcy miast angażują się bezpośrednio w formie zdrowej rywalizacji i uczą się zasad fair play. To też okazja do świetnej zabawy na świeżym powietrzu, w gronie rodzinnym.

Szczególnie przypadła nam do gustu formuła eventu – wygrywa tu każde dziecko. Dzięki podziałowi uczestników na grupy wiekowe i trzyosobowe zespoły, na podium po każdym biegu stają wszyscy zawodnicy! Jest to więc doskonała okazja, by dziecko poznało smak zwycięstwa i (chwilowej) sławy.

Zdrowa rywalizacja, nauka zasad fair play, fajna atmosfera i niebanalny pomysł przekonują, naszym zdaniem, że jest to jedna z obowiązkowych pozycji w kalendarzu warszawskich rodziców. Rodzice z innych miast powinni czekać na następny rok – prawdopodobnie, tak jak i teraz, będzie to impreza odwiedzająca polskie miasta od morza aż po góry.

rowerkowe2


Article printed from tatapad: http://tatapad.pl

URL to article: http://tatapad.pl/wydarzenia/zglos-dziecko-do-wyscigu-rowerkowego/

URLs in this post:

[1] które umie już jeździć na rowerze: http://tatapad.pl/wolny-czas/naucz-dziecko-jezdzic-na-rowerze-w-15-minut-wideo/

[2] sprawny rower: http://tatapad.pl/wolny-czas/jaki-pierwszy-rower-dla-dziecka-kupic-wideo/

[3] kask rowerowy: http://tatapad.pl/wolny-czas/na-rower-z-ojcem-w-foteliku-czy-przyczepce-wideo/

[4] zapisy@wyscigirowerkowe.pl: mailto:zapisy@wyscigirowerkowe.pl

Copyright © 2014 tatapad. All rights reserved.