Dlaczego mężczyźni porzucają rodziny? [WIDEO]

1 min.   3   0   Drukuj   Prześlij

Dezercja

 

To zjawisko, na które zwracają uwagę psychologowie oraz terapeuci par: duża część związków kończy się w pierwszym roku po narodzinach dziecka. To zakończenie z reguły wymusza mężczyzna, porzucając swoją rodzinę. Dlaczego tak się dzieje, że mężczyzna odchodzi? Czy można temu przeciwdziałać? Czy facet to świnia, a może winna jest kobieta? Obejrzyj naszą rozmowę z psychologiem i seksuologiem klinicznym, Danielem Cysarzem, prowadzącym praktykę w Warszawie i Krakowie.

A Wy spotkaliście się z takim zjawiskiem?

Dołącz do nas na Facebooku

Michał Nazarewicz

Przede wszystkim ojciec. Dziennikarz telewizyjny (m.in. "Teleexpress", "Panorama"), prasowy (m.in. "Profit", "Focus", "Wiedza i Życie") i radiowy. Wielki fan technologii, gier wideo, zdrowego rozsądku, ekonomii i zaangażowanego ojcostwa. Prowadzi warsztaty dla rodziców podczas konferencji i dla ojców w ramach szkół rodzenia. Dzięki temu, oraz własnemu doświadczeniu, zna zmartwienia - i sposoby na nie - młodych rodziców.

Komentarzy: 3

 1. Tedek

  14 lutego 2013 at 16:48

  Ja swoją pożuciłem bo nie mam kasiory na wychowywanie bachora. Tak teraz mieszkając sam mam 1200zł dla siebie. Mieszkam ze starymi, więc znośnie jest. Samochód może nie najnowszy bo 15 letni, ale jeździ.

  • 13-latek

   10 stycznia 2015 at 22:17

   Widać, że w życiu będziesz nikim. Ty nawet nie wiesz, jak ten „bachor” może żyć bez ojca. A jak twoja eks znajdzie kogoś, który będzie wrogiem twojego dziecka? I nigdy się nie dowie co to znaczy mieć ojca? Dziecko to jest owoc miłości dwóch osób i powinno umocnić miłość, a nie na odwrót. Mój tata przynajmnieł pokazał, że mnie kocha i przyszedł. Ale ty. Eh, szkoda gadać. Tylko w śladową część ludzkości można wierzyć. Ilu ludzi boi się miłości… Ale mój komentarz nic nie znieni.

 2. Pingback: Depresja poporodowa: częściej dotyka młodych ojców - badanie [WIDEO] | tatapad - tatapad

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Przeczytaj inne:
Co oznaczają gesty noworodka? Zrozumieć mowę ciała [ŚCIĄGA]

Jak pomóc dziecku schudnąć? Wystarczy, że zmienisz plan dnia!

4 kroki, by zyskać posłuch u dziecka.

Zamknij