- tatapad - https://tatapad.pl -

Baby Growth Chart, czyli sprawdź gdzie jesteś

Posted By Michał Nazarewicz On 6 września 2012 @ 20:41 In Aplikacje | 3 Comments

Jeśli należysz do tej grupy kierowców, którzy przy każdym tankowaniu odpalają (lub kiedyś chcieli…) program na smartfonie, by wpisać kilometry i litry – Baby Growth Chart z pewnością Ci się spodoba.

To świetny program dla wszystkich tych, którzy do dziecka podchodzą w sposób nieco naukowy – czyli dla ojców. Po wprowadzeniu danych dziecka – takich, jak imię i data urodzenia (jeśli któregoś z parametrów nie znasz, skonsultuj się z dokumentacją lub jego matką) rozpoczyna się prawdziwa statystyczno-pomiarowa przygoda. Kolejne odczyty, począwszy od tego szpitalnego, przez pediatryczne, do własnych, wpisujesz w interfejs przypominający kalendarz.

[1]

Gdy zebrałeś już przynajmniej dwa pomiary, możesz zapoznać się z wykresem. Zaznaczono tu przedziały normatywne, dzięki którym wiesz, czy rośnie Ci koszykarz, Hobbit – czy też że wszystko jest w normie. Podobnie rzecz tyczy się wagi; jeśli hodujesz małego Jabbę czy Cartmana, program Ci to zasygnalizuje i będziesz mógł zmienić mieszankę na trochę mniej kaloryczną. Lub wręcz przeciwnie.

[2]

Takie screenshoty, moim zdaniem, są dużo fajniejsze do pokazywania niż kolejny obrazek śpiącej królewny czy królewicza. Wierz mi – nawet ci, którzy o dzieciach nie myślą, na zestaw danych liczbowych spojrzą z zainteresowaniem.

Program dostępny na iPhone, kosztuje 0,89€.

 


Article printed from tatapad: https://tatapad.pl

URL to article: https://tatapad.pl/aplikacje/baby-growth-chart-czyli-sprawdz-gdzie-jestes/

URLs in this post:

[1] Image: http://tatapad.pl/wp-content/uploads/2012/11/IMG_0305.png

[2] Image: http://tatapad.pl/wp-content/uploads/2012/11/IMG_0304.png

Copyright © 2014 tatapad. All rights reserved.