Jak podnosić niemowlaka? Prosto i bezpiecznie. [WIDEO]

1 min.   12   0   Drukuj   Prześlij

Pewnie każdy, zanim zadebiutował w roli rodzica, zastanawiał się, w jaki sposób obchodzić się z dzieckiem, żeby go nie uszkodzić. Well, naukowcy i ojcowie z całego świata potwierdzają to, co może wydawać się nieoczywiste: to nie jest wcale trudne, a dziecko uszkodzić jest bardzo trudno (chyba, że się jest Katarzyną W.).

Przygotowaliśmy krótki wideoporadnik na ten temat. Dokładnie widać tu, że najlepiej robić to dwoma rękoma: jedna trzyma głowę (bo noworodek nie potrafi jej sam ogarnąć), druga – całą resztę człowieka.


 

W ten sposób można przenosić dziecko z miejsca na miejsce. Ta metoda nie nadaje się jednak do trzymania człowieka podczas kąpieli!

Dołącz do nas na Facebooku

Michał Nazarewicz

Przede wszystkim ojciec. Dziennikarz telewizyjny (m.in. "Teleexpress", "Panorama"), prasowy (m.in. "Profit", "Focus", "Wiedza i Życie") i radiowy. Wielki fan technologii, gier wideo, zdrowego rozsądku, ekonomii i zaangażowanego ojcostwa. Prowadzi warsztaty dla rodziców podczas konferencji i dla ojców w ramach szkół rodzenia. Dzięki temu, oraz własnemu doświadczeniu, zna zmartwienia - i sposoby na nie - młodych rodziców.

Komentarzy: 12

  1. Pingback: Pierwsze dni z dzieckiem w domu - jak przeżyć bez stresu? - tatapad

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*