- tatapad - https://tatapad.pl -

19 najciekawszych gadżetów AD 2013

Posted By Maciek Rolecki On 30 grudnia 2013 @ 00:39 In Pielęgnacja,Sprzęt | 6 Comments

Najlepsze z najlepszych. Gwarantujemy.

Najlepsze z najlepszych. Gwarantujemy.

W ramach nieustającego questu, mającego przybliżyć każdemu ojcu obowiązujące trendy w rodzicielskie, nieprzerwanie przeczesujemy internety w poszukiwaniu wszystko, co nowe i o czym nie zająknie się nasza kierowana do pań konkurencja. Bywa i tak, że wpadną nam w oko różne ciekawe urządzenia – wynalazki, usprawnienia albo własnoręcznie wykonane przez bardziej pomysłowego rodzica rzemiosło. Ponieważ niedawno zamknęliśmy pierwszy rok portalu tatapad.pl, możemy śmiało – nim zamkniemy bieżący rok kalendarzowy – pokusić się o podsumowanie minionych 12 miesięcy w świecie gadżetowym.

Nie znajdziesz tu jednak modnych aparatów fotograficznych, nowych pieluch wielorazowych, przedmiotów z naszej listy sprzętów zbędnych [1], ani tych wszystkich rzeczy, które łatwo kupisz w drogerii na rogu. Poniższą listę potraktuj więc jako uzupełnienie naszego materiału o tym wszystkim, co, jako rodzic, mieć powinieneś [2].

Nie proponujemy żadnej konkretnej hierarchii: chcielibyśmy mieć każdy z nich, bez względu na to, czy są droższe, czy tańsze. Oto nasze propozycje dla rodziców.

 

Smartfon z USG

Test

Spodziewasz się dziecka przyszłości? Za pomocą MobiUS SP1 – smartfona z wbudowanym aparatem USG – możesz obejrzeć, co twój syn lub córka właśnie porabia. Do wyboru masz kilka różnych głowic, w tym jedną w komplecie. Podziwianie swojego dzieła będzie wygodne na 4,1-calowym ekranie dotykowym o rozdzielczości 800 na 480 punktów. Album rodzinny wygodnie przeniesiesz do internetu lub swojego komputera, choćby korzystając z wbudowanego slotu na karty Micro SD – w zestawie dołączono jedną o pojemności 8 gigabajtów. Możesz też nagrywać trwające do 8 sekund filmy. Łączność zapewniają interfejsy: komórkowy oraz WiFi.

 

Poprzedni1 / 19Następny [3]


Article printed from tatapad: https://tatapad.pl

URL to article: https://tatapad.pl/dziecko/pielegnacja/17-najciekawszych-gadzetow-dla-rodzicow-ad-2013-wideo-plus-zdjecia/

URLs in this post:

[1] listy sprzętów zbędnych: http://tatapad.pl/sprzet/10-zbednych-gadzetow-ktorych-mozesz-nie-kupowac/

[2] tym wszystkim, co, jako rodzic, mieć powinieneś: http://tatapad.pl/rodzina-dom-remont/co-kupic-dziecko/

[3] Następny: https://tatapad.pl/dziecko/pielegnacja/17-najciekawszych-gadzetow-dla-rodzicow-ad-2013-wideo-plus-zdjecia/2/

Copyright © 2014 tatapad. All rights reserved.