Kiedy seks po porodzie – i jaki? [WIDEO]

1 min.   1   0   Drukuj   Prześlij

Obawa stara jak świat i każdy z nas ją miał – co się zmieni w kwestii radosnego pożycia po porodzie. Wiadomo, praw fizyki pan nie zmienisz – z drugiej jednak strony, natura tak nas skonstruowała, żeby seks był tym, co spaja rodzinę. A rodzina, jak wiadomo, równa się dziecko. Stąd nasuwa się konkluzja: źle nie będzie.

Ale czy rozsądnie jest ufać swoim domysłom? Czy nie lepiej zapytać autorytet – naszego eksperta, doktora Mariusza Wójtowicza z warszawskiej City Clinic? Tak właśnie zrobiliśmy, a wypowiedź prezentujemy Widzom i Czytelnikom.

Oto odpowiedź na najważniejsze pytanie, z którym zmaga się każdy mężczyzna: czy istnieje seks po ciąży? Gwoli ścisłości dodam, że nie chodzi o taki z kochanką.

Czy nasz ekspert wyjaśnił wystarczająco, jak i kiedy seks po porodzie? A może masz dodatkowe pytania? Zadaj w komentarzach.

 

Dołącz do nas na Facebooku

Michał Nazarewicz

Przede wszystkim ojciec. Dziennikarz telewizyjny (m.in. "Teleexpress", "Panorama"), prasowy (m.in. "Profit", "Focus", "Wiedza i Życie") i radiowy. Wielki fan technologii, gier wideo, zdrowego rozsądku, ekonomii i zaangażowanego ojcostwa. Prowadzi warsztaty dla rodziców podczas konferencji i dla ojców w ramach szkół rodzenia. Dzięki temu, oraz własnemu doświadczeniu, zna zmartwienia - i sposoby na nie - młodych rodziców.

Jeden komentarz

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*