- tatapad - https://tatapad.pl -

Dzieckomop, czyli zaprzęgnij darmozjada do pracy

Baby Mop w akcji

Baby Mop w akcji

Podczas zwyczajowego przeglądania serwisów rodzicielskich, natknęliśmy się na wynalazek, który może zmienić życie nie jednego ojca, czy też matki. To dzieciomop, specjalne ubranie do szczotkowania podłogi.

Ujęcie z lotu rodzica

Ujęcie z lotu rodzica

Pomysłowy projekt pozwala zaprząc nieprzerwane pokłady energii drzemiące w twoim małym reaktorze do pożytecznej pracy, zapewniając szybszy, niż na emeryturze, zwrot z inwestycji. Ponadto, nie musisz już zastanawiać się, skąd weźmiesz grube dwa tysiące na robota sprzątającego.

Urządzenie w pełnej krasie

Urządzenie w pełnej krasie

Maszyna biologiczna, choć trudniejsza w programowaniu, nie ma nic przeciwko ciężkiej pracy. Można wręcz rzec, że jej nie zauważa. Problem, który dostrzegamy, to ten, że okres raczkowania prędzej niż później się kończy, dlatego też produkt ma ograniczony czas przydatności do użycia.

BabyMop w stanie spoczynku

BabyMop w stanie spoczynku

Producent zapewnia, że dziecko przekształcone w dzieckomop nauczy się kilku ważnych, życiowych zasad – a i ty na tym skoryzstasz.

Pragniemy zwrócić jedynie uwagę tym bardziej zmęczonym rodzicom, że do prania należy wyjąć dziecko ze środka, i w żadnym wypadku nie wyżymać.