Maclaren Quest – kieszonkowa spacerówka [WIDEO]

1 min.   0   0   Drukuj   Prześlij

MaclarenQuest-630

Maclaren Quest to wyjątkowo ciekawy wózek dla wszystkich, którzy szukają spacerówki na krótkie dystanse. Jest niezwykle lekkim i prostym w obsłudze czterokołowcem, który składa się do niewielkiego prostokąta i zajmuje mniej miejsca w bagażniku, niż średniej wielkości pies.

Maclaren Quest nie będzie niestety pierwszym pojazdem twojego dziecka, bo nie ma opcji gondoli. Całość nie jest wykonana w sposób modułowy, co oznacza, że to, co masz po jego rozłożeniu, jest wszystkim, co możesz mieć do dyspozycji. Na pewno ucieszy każdego to, że kupując nowego Questa, można wybrać spośród wielu różnych wariantów kolorystycznych, nam szczególnie do gustu przypadł egzemplarz wykończony materiałem jeansowym.

Szybkie składanie, błyskawiczne rozkładanie i niewielki rozmiar po złożeniu – oraz lekkość w prowadzeniu to ogromne atuty tej kieszonkowej, amortyzowanej spacerówki.

Dołącz do nas na Facebooku

Michał Nazarewicz

Przede wszystkim ojciec. Dziennikarz telewizyjny (m.in. "Teleexpress", "Panorama"), prasowy (m.in. "Profit", "Focus", "Wiedza i Życie") i radiowy. Wielki fan technologii, gier wideo, zdrowego rozsądku, ekonomii i zaangażowanego ojcostwa. Prowadzi warsztaty dla rodziców podczas konferencji i dla ojców w ramach szkół rodzenia. Dzięki temu, oraz własnemu doświadczeniu, zna zmartwienia - i sposoby na nie - młodych rodziców.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*