Stokke Crusi – recenzja: wszechstronny i nowoczesny wózek [WIDEO]

2 min.   2   0   Drukuj   Prześlij

StokkeCrusi-630

Znane i lubiane (i kupowane przez zamożniejszych rodziców) wózki Stokke to klasa sama w sobie. Wszystkie łączy podobna filozofia: wszechstronność, możliwość szybkiej i prostej zmiany wielu ustawień, składanie jedną ręką (czasem, jak w przypadku Xplory, z pomocą nogi) a także wysoko zawieszona gondola czy spacerówka.

Tutaj ta ostatnia cecha zrealizowana jest tylko w połowie – jeśli bowiem chcemy wpakować do tego pojazdu dwóch pasażerów, jeden znajdzie się na wysokości, do której producent nas przyzwyczaił; drugi natomiast musi zadowolić się pobytem w klasie ekonomicznej, to jest – blisko podłoża. To jednak cena za wygodę, jaką jest przemieszczanie jednym wózkiem rodzeństwa.

Stokke Crusi  jest całkowicie bezstresowy. Umożliwiając wszechstronną konfigurację (na górze można umieścić gondolę bądź spacerówkę, na dole dodatkową spacerówkę, wyższy poziom można w dodatku regulować, ustawiając żądany kąt nachylenia i kierunek pasażera – przodem lub tyłem do napędurodzica), zapewnia przy tym wysoką mobilność. Jest lekki, szybki, zwrotny, a ponadto banalnie prosty w obsłudze.

Nie da się jednak, w przeciwieństwie do Stokke Xplory, regulować wysokości zamontowania żadnego pojemnika na dziecko.

Z pewnością jest to Stokke Crusi jednak najładniejsze i, być może, najbardziej funkcjonalne rozwiązanie do przewozu dwóch gapowiczów.

 

Dołącz do nas na Facebooku

Michał Nazarewicz

Przede wszystkim ojciec. Dziennikarz telewizyjny (m.in. "Teleexpress", "Panorama"), prasowy (m.in. "Profit", "Focus", "Wiedza i Życie") i radiowy. Wielki fan technologii, gier wideo, zdrowego rozsądku, ekonomii i zaangażowanego ojcostwa. Prowadzi warsztaty dla rodziców podczas konferencji i dla ojców w ramach szkół rodzenia. Dzięki temu, oraz własnemu doświadczeniu, zna zmartwienia - i sposoby na nie - młodych rodziców.

Komentarzy: 2

  1. Pingback: Stokke Xplory to nowoczesny wózek. Wideo recenzja, test, opinie. - tatapad

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*