Darek, Basia i sposób na sport, gdy dziecko mogłoby przeszkadzać

3 min.   0   0   Drukuj   Prześlij

Ten tekst nie jest sponsorowany. To wyraz szczerego podziwu i oddania dla Darka, i docenienia Basi. Darek i Basia to Hangloose – rodzice, którzy chcą połączyć wodę z ogniem, czyli wolność osób bez dzieci z przebywaniem z dziećmi właśnie.

Hangloose to rodzice z zajawką, a z tej zajawki, pisząc zupełnie wprost, wyszedł całkiem ciekawy biznes: snowboard, windsurfing w dalszych i bliższych miejscach, na który jedzie się całymi rodzinami. Dzieci mają zapewnioną super opiekę, a rodzice – trochę czasu na swoje zajawki.

DO PROGRAMU FOTA (22)

Zanim Darek założył Hangloose i poznał Basię, miał żonę, a z nią ma syna – Kubę. Darek od początku był mocno związany ze swoim dzieckiem, a z żoną, odkąd okazało się, że zostaną rodzicami, coraz mniej. Dziś Kuba ma 5 lat i mieszka z mamą w Irlandii. Darek i Basia mieszkają w Olsztynie.

16aaTu historia robi się na chwilę smutna. Ostatnio Darkowi udało się porozmawiać z Kubą na Skajpie. Wcześniej przez pół roku matka Kuby skutecznie uniemożliwiała chłopakom wszelki kontakt, mimo, że wszystko jest uregulowane postanowieniem sądu. Darek pisze więc do Kuby listy, które publikuje na tajnej grupie na Facebooku. Ma nadzieje, że kiedyś jego synek je przeczyta. Wtedy zrozumie, że tata myśli o nim każdego dnia.

Darek i Basia są w ciąży. Ich córeczka – Klara – urodzi się 1-go czerwca. Może uda się ją przekonać, żeby pojawiła się na świecie minimalnie wcześniej, bo czerwiec to niemal pełnia sezonu wakeboardowego, bo między innymi tym zajmuje się Hangloose.

Darek ma milion pomysłów na sekundę, więc Basia często potrzebuje studzić jego zapał do wszystkiego po to, żeby ich świat miał jakiś porządek.

17aHangloose zajmuje się wakeboardem, windsurfingiem, żeglarstwem, zwariowanymi atrakcjami typu koło za motorówką, i tak dalej. Basia i Darek czynnie uprawiają te sporty i zaszczepiają je innym. Organizują imprezy, które mają aktywizować całe rodziny. W ramach imprez HANGLOOSE&EXTREMAMA PARTY, rodzice uczą się bezpłatnie np. pływać na wake’u, a dzieci w tym czasie zostają pod okiem profesjonalnych opiekunów.

Jeśli chcecie do nich dołączyć, są tu -> www.hangloose.com.pl

Dołącz do nas na Facebooku

Staszek

Tata dwójki: 1,5-rocznego i 3-letniej. Do zespołu tatapad dołączył tuż przed Gwiazdką 2012. Zna się na prezentach, zabawach i rozwoju człowieka.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*