- tatapad - https://tatapad.pl -

Od kiedy ruszać wspólnie na stok? [WIDEO]

Posted By Michał Nazarewicz On 10 grudnia 2012 @ 22:54 In Sporty zimowe,Wolny czas | 2 Comments

Nie ma niczego przyjemniejszego od chrupotu śniegu pod ślizgiem. Dla wielu z nas to jedyny pozytyw z zimy, która kojarzy się głownie z odśnieżaniem samochodu i wymianą opon, kupowaniem choinki, odkurzaniem pod choinka, kolejkami po prezenty i spotkaniami z mniej lub bardziej lubianymi fragmentami bliższej i dalszej rodziny.

Dlatego każda możliwość wyrwania się z domu i zaczerpnięcia mroźnego, górskiego powietrza jest zbawieniem dla skołatanej nerwami duszy. A gdyby tak jeszcze nauczyć dziecko zjeżdżać (zachowując bezpieczeństwo, oczywiście [1]) na wybranym przez siebie sprzęcie [2] – to już byłby raj na ziemi. Nie trzeba by bowiem oddawać syna czy córki na przechowanie, albo dzielić się opieką i jeździć tylko przez połowę stokowego czasu. Tylko – kiedy zacząć?

 

Jak się więc okazuje, jest kolejność uprawiania zimowych sportów. Oznacza to, że zanim dziecko zacznie podzielać twoją pasję, być może będzie skazane na naukę innych. Na szczęście z sanek się szybko wyrasta.

PS. Przepraszamy za błąd otograficzny w filnie. Ekipa montażowa to dyslektycy, co nikogo nie tłumaczy. Skierowaliśmy to do poprawki.


Article printed from tatapad: https://tatapad.pl

URL to article: https://tatapad.pl/wolny-czas/od-kiedy-ruszac-wspolnie-na-stok-wideo/

URLs in this post:

[1] bezpieczeństwo, oczywiście: http://tatapad.pl/wolny-czas/dziecko-na-stoku-poradnik-bezpiecznie/

[2] wybranym przez siebie sprzęcie: http://tatapad.pl/wolny-czas/dziecko-na-narty-czy-snowboard-wideo/

Copyright © 2014 tatapad. All rights reserved.