Tańsze SimCity na Dzień Dziecka

2 min.   2   0   Drukuj   Prześlij

SimCity2

Trzęsienia ziemi, tornada, płomienie i demonstracje – plus kapryśni mieszkańcy i oporni inwestorzy. Wszystko to trzeba pogodzić, by zbilansować żądania służb miejskich, mieszkańców – i budżet. SimCity to świetna strategia dla całej rodziny – pozwala uczyć dzieci przepływów finansowych, a przy okazji pozwala ojcom spędzić fajnie czas ze swoimi dziećmi.

Lekcje ekonomii, zarządzania i planowania przestrzennego przydają się na całe życie. Gdyby pierwsza część tej gry nie nauczyła ludzi korzystania z kodów na kasę, pewnie społeczeństwo byłoby mniej zadłużone. Piąta część SimCity stawia nie tylko na sprawne równanie wydatków i wpływów, ale także aspekt społecznościowy

Gra, którą przedstawiamy, jest piątą częścią franczyzy, a piszemy o tym, ponieważ z okazji Dnia Dziecka Electronic Arts obniżyło cenę tytułu do bardzo atrakcyjnego poziomu. To jednak nie wystarcza, by zapełnić łamy serwisu informacją reklamową – dlatego mamy jeszcze lepszą wiadomość:

Electronic Arts przekazało dwa kody, które uprawniają ich posiadaczy do pobrania za darmo gry i cieszenia się nią już na zawsze. W dodatku są to kody do edycji kolekcjonerskiej, znacznie rozszerzonej w stosunku do „podstawki”.

SimCity1.jpg

Żeby uczynić sprawę równą dla wszystkich, poniższe kody są niepełne – brakuje jednej cyfry, którą należy odgadnąć i wstawić w miejsce oznaczone znakiem zapytania. Można je wprowadzić w sklepie Origin – należy ściągnąć program Origin na PC lub Maca ze strony origin.com.

Oto one:

  1. 8EEL-BBN8-R?UB-7V4M-HS8G
  2. ?GST-WAGV-TPWH-AFFB-WZBM

Powodzenia! A jeśli uda ci się trafić, napisz o tym w komentarzu, żeby inni nie próbowali na darmo.

 

Dołącz do nas na Facebooku

Michał Nazarewicz

Przede wszystkim ojciec. Dziennikarz telewizyjny (m.in. "Teleexpress", "Panorama"), prasowy (m.in. "Profit", "Focus", "Wiedza i Życie") i radiowy. Wielki fan technologii, gier wideo, zdrowego rozsądku, ekonomii i zaangażowanego ojcostwa. Prowadzi warsztaty dla rodziców podczas konferencji i dla ojców w ramach szkół rodzenia. Dzięki temu, oraz własnemu doświadczeniu, zna zmartwienia - i sposoby na nie - młodych rodziców.

Komentarzy: 2

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*