TataSpot: Kura Domowa, klubokawiarnia i restauracja, Warszawa

2 min.   0   0   Drukuj   Prześlij

TataSpot to miejsce, do którego można bez obaw udać się z dzieckiem w każdym wieku – nie spotkają cię krzywe spojrzenia obsługi, a na miejscu jest niezbędna infrastruktura. Masz dziecko, chcesz się ruszyć z domu? Przyjdź do jednego z TataSpotów – miejsca przyjaznego Ojcu z Dzieckiem!

[google-map-v3 width=”626″ height=”300″ zoom=”17″ maptype=”roadmap” mapalign=”center” directionhint=”false” language=”default” poweredby=”false” maptypecontrol=”true” pancontrol=”true” zoomcontrol=”true” scalecontrol=”true” streetviewcontrol=”true” scrollwheelcontrol=”false” draggable=”true” tiltfourtyfive=”false” addmarkermashupbubble=”false” addmarkermashupbubble=”false” addmarkerlist=”Zwoleńska 81, 04-761 Warszawa{}restaurant.png{}Pn-Nd 10-22, www.kuradomowa.net” bubbleautopan=”true” showbike=”false” showtraffic=”false” showpanoramio=”false”]

 

Klubokawiarnia i restauracja „Kura Domowa” mieści się w warszawskim Wawrze. Ma wydzieloną, przeszkloną salę zabaw. Są też warsztaty naukowe i kulinarne dla dzieci, gry planszowe, ogródek z przyjemnym widokiem. Kura Domowa oferuje wszelkie udogodnienia dla Ojca z Dzieckiem, w tym – duży parking oraz WiFi.

KuraDom-630

 

Kura Domowa spełnia kryteria tatapad, według których możemy dodać miejsce do listy TataSpotów.

Z myślą o dzieciach przygotowano:
  • Kącik zabaw
  • Przewijak
  • Foteliki do karmienia
  • Stopnie dla dzieci w toaletach
  • Program animacji – warsztaty, gry
  • Dostęp do pieluszek u obsługi (kilka rozmiarów)
  • Dziecięce menu

Więcej zdjęć:

 

Klubokawiarnia i Restauracja Kura Domowa, Warszawa-Wawer, ul. Zwoleńska 81. Więcej informacji: http://kuradomowa.net/

 

Dołącz do nas na Facebooku

Michał Nazarewicz

Przede wszystkim ojciec. Dziennikarz telewizyjny (m.in. "Teleexpress", "Panorama"), prasowy (m.in. "Profit", "Focus", "Wiedza i Życie") i radiowy. Wielki fan technologii, gier wideo, zdrowego rozsądku, ekonomii i zaangażowanego ojcostwa. Prowadzi warsztaty dla rodziców podczas konferencji i dla ojców w ramach szkół rodzenia. Dzięki temu, oraz własnemu doświadczeniu, zna zmartwienia - i sposoby na nie - młodych rodziców.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*