- tatapad - https://tatapad.pl -

TataSpot: S’poco Loco – Restauracja Tex Mex

TataSpot [1] to miejsce, do której można bez obaw udać się z dzieckiem w każdym wieku – bez obawy o krzywe spojrzenia obsługi i brak niezbędnej infrastruktury. Masz dziecko, chcesz się ruszyć z domu? Przyjdź do jednego z TataSpotów [2] – miejsca przyjaznego Ojcu i Dziecku!

[google-map-v3 width=”626″ height=”300″ zoom=”17″ maptype=”roadmap” mapalign=”center” directionhint=”false” language=”pl” poweredby=”false” maptypecontrol=”true” pancontrol=”true” zoomcontrol=”true” scalecontrol=”true” streetviewcontrol=”true” scrollwheelcontrol=”false” draggable=”true” tiltfourtyfive=”false” addmarkermashupbubble=”false” addmarkermashupbubble=”false” addmarkerlist=”Sarmacka 10, 02-972 Warszawa{}restaurant.png{}Pn.-Nd.- 11:00-21:00, http://spocoloco.pl” bubbleautopan=”true” showbike=”false” showtraffic=”false” showpanoramio=”false”]

Restauracja teksańsko-meksykańska S’poco Loco to miejsce przyjazne Ojcu z Dzieckiem (a także psom). Własnoręcznie przygotowywane składniki – od mięsa do hamburgerów, poprzez ręcznie wypiekane tortillas, na tacos skończywszy, plus siedem stopni ostrości przypraw zadowolą każdego amatora kuchni spod znaku papryczki.

IMG_5519

 

S’poco Loco spełnia kryteria tatapad, według których możemy dodać miejsce do listy TataSpotów [1].

Z myślą o dzieciach przygotowano:
  • Kącik zabaw
  • Przewijak
  • Dostęp do pieluszek u obsługi (kilka rozmiarów)
  • Dziecięce menu

Więcej zdjęć:

Restauracja S’poco Loco, Warszawa, ul. Sarmacka 10. Więcej informacji: http://spocoloco.pl/ [6]