- tatapad - https://tatapad.pl -

Tuwimki – bajki w wersji audio

Posted By Michał Nazarewicz On 8 maja 2013 @ 07:16 In Wolny czas | No Comments

Tuwimki

O tym, że Julek pisał i interesująca, i ciekawie (pod względem konstrukcyjnym i stylistycznym) nie trzeba przekonywać nikogo, kto choć raz przeczytał dziecku „Lokomotywę”. Jego bajki są zabawne, czasem pouczające, z pewnością działające na wyobraźnię. Doceniają je głównie rodzice, przypominając sobie ze zdziwieniem, że – gdy pracowali na nich w szkole – byli dalecy od uczuć głębszych wobec wieszcza.

W AppStorze i Google Play jest wiele aplikacji, które za pieniądze dostarczą wam, prosto do telefonu, dzieła wybrane w większym lub mniejszym zakresie do własnoręcznego czytania. Ale jest pozycja ciekawsza – taka, którą można zabrać do samochodu, by uspokajać świeże roczniki i czymś je zająć. Wspólny śpiew, lub tylko słuchanie go z tylnej kanapy, jest lepsze od płaczu, bójek czy pytań, czy „daleko jeszcze…?”

Do tego właśnie zastosowania, między innymi, polecamy „Tuwimki” – płytę z nagranymi bajkami w liczbie piętnastu. Śpiewane przez rówieśników twojego syna czy córki. I choć tobie, jako ojcu, może się wydawać to mało interesujące (i pewnie tak jest), dziecko, jak się szybko przekonasz, nauczy się ich na pamięć w trakcie jednego wypadu na Mazury. A może nawet na Warmię.

Co, z kolei, ułatwi tobie podróż w stopniu znacznym.

Płyty można kupić w Empikach, Saturnach i w sieci [1], za niecałe trzy dychy. Nasz egzemplarz płyty pochodzi ze sklepu ekoMaluch.pl.


Article printed from tatapad: https://tatapad.pl

URL to article: https://tatapad.pl/wolny-czas/tuwimki-bajki-w-wersji-audio/

URLs in this post:

[1] w sieci: http://tatapad.plwww.ekomaluch.pl

Copyright © 2014 tatapad. All rights reserved.