Kup Pan wózek… na Giełdzie Wózków

3 min.   0   0   Drukuj   Prześlij

gielda-630

 

Kupić, nie kupić – potargować warto, a i obejrzeć nie zawadzi. W niedzielę, 2. czerwca mieć będzie miejsce trzecia edycja Giełdy Wózków w warszawskim Parku Górczewska, a jeśliby padało – to w pobliskiem Amfiteatrze, do którego bez trudu każden trafi.

Cała ta impreza odbędzie się przy okazji niejako akcji „Bezpieczne i ekologiczne wakacje”, ktora to może być dobrem pretekstem żeby z domu się ruszyć z dzieckiem i bez, a ci z was, którzy na takie dopiero czekają – być może zdołają sporo grosza zaoszczędzić.

Tatapad.pl jest jednym z medialnych patronów tej szlachetnej dla kieszeni i środowiska akcji, ponieważ zawsze tam, gdzie można wydać więcej, lub wydać mniej – jesteśmy po stronie oszczędności. Każden więc Ojciec, komu marzy się Maclaren, Stokke, Maxi Cosi czy polskie czterokołowce powinien poszukać tam okazji do zakupów.

Z naszej strony deklarujem także przygotowanie relacji z tego wydarzenia, żeby ci, którzy mają daleko lub są nazbyt leniwi, mogli zobaczyć, jak było – i co stracili.

A że wstęp na Giełdę jest bezpłatny, mile widziani są nie tylko ci, którzy zakupem zainteresowani i w gotówkę wyposażeni. Także ci wszyscy, którem wózek zalega w pawlaczu, piwnicy lub na miejscu garażowem mogą przyjść i drogą sprzedaży ulżyć sobie, bez zbędnych formalności, zakładania konta w portalu aukcyjnym czy kłopotliwej wysyłki gabryta.

Z tego tytułu, że w poprzednich edycjach liczba chętnych przekroczyła najśmielsze oczekiwania organizatorów, obowiązuje rejestracja, której można dopełnić tutaj: www.blizejdziecka.com/gielda-wozkow .

Przydatna dla sprzedających informacja jest taka, że rok temu aż siedmiu na dziesięć sprzedających zakończyło dzień uściśnięciem dłoni z kupującym i przytuleniem gotowizny. Co podkreśla wysoką skuteczność tej formy handlu. Warto wcześniej odświeżyć sobie zakurzoną sztukę negocjacji, czyli targowania się, ponieważ jest ona i w warszawskim duchu, i w kryzysowych czasach szalenie przydatna.

Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia jest magazyn „Bliżej Dziecka”. Partnerzy akcji: „Stowarzyszenie Integracja i Współpraca”, Bemowskie Centrum Kultury.

A poniżej plakat, który udzieli tych wszystkich informacji, o których moglibyśmy zapomnieć:

gielda-2

Dołącz do nas na Facebooku

Michał Nazarewicz

Przede wszystkim ojciec. Dziennikarz telewizyjny (m.in. "Teleexpress", "Panorama"), prasowy (m.in. "Profit", "Focus", "Wiedza i Życie") i radiowy. Wielki fan technologii, gier wideo, zdrowego rozsądku, ekonomii i zaangażowanego ojcostwa. Prowadzi warsztaty dla rodziców podczas konferencji i dla ojców w ramach szkół rodzenia. Dzięki temu, oraz własnemu doświadczeniu, zna zmartwienia - i sposoby na nie - młodych rodziców.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*