Mama nigdy nie jest sama – spotkania dla Rodziców

3 min.   1   0   Drukuj   Prześlij

mama_630

Tatapad objął patronat nad wydarzeniem, które naszym zdaniem jest bardzo pomocne dla świeżo upieczonych rodziców – oraz tych, którzy na przyjście na świat swoich dzieci dopiero czekają. Przepełnia was lęk? Nie wiecie, czego się spodziewać? Jest was więcej – dlatego polecamy cykl spotkań, na których poznacie odpowiedzi na wszystkie pytania, rozwiejecie wątpliwości i dowiecie się wszystkiego.

Najbliższe spotkanie już wkrótce w Gdańsku. Poniżej wklejamy komplet informacji od organizatorów.

Mama nigdy nie jest sama!

Już 29 czerwca w Dworku Artura na ul. Dworcowej 9 w Gdańsku odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Mama nigdy nie jest sama! Tym razem wydarzenie kierowane jest do rodziców – zarówno mam jak i tatusiów – dzieci w wieku 0-1.

Mama nigdy nie jest sama! to cykl spotkań dla pań w ciąży oraz rodziców dzieci w wieku 0-1 i 1-3, organizowanych przez Ośrodek Wspierania Rozwoju „Bliżej” oraz firmę WerkArt, których celem jest umożliwienie młodym rodzicom bezpośredniego kontaktu ze specjalistami (psychologiem, lekarzem, doradcą laktacyjnym, logopedą, dietetykiem, doradcą noszenia w chustach, położną, brafitterką, etc.), a także spotkania z innymi rodzicami i wymiany doświadczeń. Pierwsze wydarzenie dla kobiet w ciąży, które miało miejsce w styczniu tego roku, pokazało jak duża i realna jest ta potrzeba.

Podczas czerwcowego spotkania w Dworku Artura – który został udostępniony dzięki nawiązaniu współpracy z Gdańskim Archipelagiem Kultury – młodzi rodzice będą mieli okazję wysłuchać wykładów m.in. doradczyni noszenia dzieci w chuście (dlaczego i jak nosić dzieci?), logopedki (karmienie okiem logopedy),prawnika (prawa kobiet w ciąży oraz urlopy rodzicielskie), psychologa (o zmianach w życiu po pojawieniu się dziecka), dietetyczki (dieta kobiety karmiącej), projektantów (świadoma aranżacja przestrzeni wokół dziecka), brafitterek (odpowiednie dopasowanie biustonosza), specjalisty ze świata medycyny (witaminy dla niemowląt – konieczność czy fanaberia). Na zakończenie odbędzie się panel, podczas którego uczestniczki i uczestnicy będą mogli zadać pytania specjalistom. Odpowiadając na potrzeby rodziców i ich maluchów, zorganizowane zostanie również miejsce do przewijania dzieci oraz Kącik Malucha, w którym będzie można odpocząć wraz z pociechami lub pobawić się z nimi (w kąciku pojawią się również animatorzy!).

Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie www.mamanigdyniejestsama.pl.

Dołącz do nas na Facebooku

Michał Nazarewicz

Przede wszystkim ojciec. Dziennikarz telewizyjny (m.in. "Teleexpress", "Panorama"), prasowy (m.in. "Profit", "Focus", "Wiedza i Życie") i radiowy. Wielki fan technologii, gier wideo, zdrowego rozsądku, ekonomii i zaangażowanego ojcostwa. Prowadzi warsztaty dla rodziców podczas konferencji i dla ojców w ramach szkół rodzenia. Dzięki temu, oraz własnemu doświadczeniu, zna zmartwienia - i sposoby na nie - młodych rodziców.

Jeden komentarz

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*