Pozwał żonę za brzydkie dziecko… i wygrał!

3 min.   0   0   Drukuj   Prześlij

Takie rzeczy tylko w Chinach! Pan Feng najpierw się rozwiódł, potem pozwał żonę, a na końcu zainkasował spore odszkodowanie. Wszystko dlatego, że – jak twierdzi – żona oszukała go, nie ostrzegając o ryzyku urodzenia brzydszego, niż oczekiwane, potomstwa.

Państwo Feng na zdjęciu

Zdjęcie z rodzinnego albumu

Początkowo, pan Jian Feng podejrzewał żonę o niedochowanie wierności małżeńskiej. Był bowiem pewien, że z jego materiału nie mogłoby powstać tak brzydkie dziecko, jak jego córeczka. Kiedy jednak test DNA potwierdził jego ojcostwo, postanowił przycisnąć żonę. Ta wyznała mu sekret ze swojej przeszłości: zanim państwo Feng się poznali, kobieta przeszła serię operacji plastycznych, kosztujących w sumie koło 300,000 złotych.

Południowokoreańscy chirurdzy tak doskonale wykonali swoją pracę, że pan Feng nigdy nie podejrzewał, że jego żona mogła tak diametralnie się zmienić. Na tych zdjęciach, zestawiających jej wygląd „przed” oraz „po”, różnica jest ogromna. Można podejrzewać nawet, że są to dwie, niespokrewnione ze sobą osoby!

Pani Feng przed i po

Znajdź różnice za 300,000 złotych!

Gdy tylko się dowiedział, rzucił ogryzaną właśnie kością w kocioł z zupą Pho, i, niewiele myśląc, poszedł prosto do sądu. Odstał swoje w kolejce i jeszcze tego samego dnia złożył pozew, w którym domagał się odszkodowania za stworzenie fałszywych nadziei, zatajenie prawdy i manipulację, wskutek której uważał swoją żonę za kobietę wielkiej urody.

Jak donoszą chińskie media, sprawę wygrał, a jego żona będzie musiała wysupłać więcej, niż zainwestowała w siebie. Tytułem odszkodowania pan Feng ma dostać bowiem 120,000 amerykańskich dolarów.

Ożeniłem się z nią z miłości, ale gdy tylko narodziła się nasza pierwsza córeczka, zaczęliśmy mieć kłopoty małżeńskie,

wyznał dziennikowi Irish Times.

Nasza córka była bowiem tak wyjątkowo szpetna, że napawało mnie to szczerym lękiem.

Korea Południowa jest na absolutnym szczycie rankingów ilości przeprowadzanych operacji plastycznych – nic dziwnego więc, że tam postanawiają poprawić się obywatelki sąsiednich państw. Drugie i trzecie miejsca zajmują odpowiednio Grecja i Włochy, a wielką siódemkę zamykają – w kolejności – Brazylia, Kolumbia, USA i Taiwan.

Dołącz do nas na Facebooku

Pliniusz

Jestem ojcem 8-letniego syna i 6-letnich bliźniaczek. Bywało ciężko, ale było warto.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*