Rekord wygranych warszawskich Wyścigów Rowerkowych

2 min.   1   0   Drukuj   Prześlij

Rodzinna impreza w niezwykle interesującej formule („każdy startujący jest zwycięzcą”), czyli Wyścigi Rowerkowe, przeszła samą siebie. Warszawski bieg ukończyło bowiem aż 350 uczestników.

Dziewczynki w różowych kaskach i rowerkach w kwiatki, chłopcy z minami godnymi najtwardszych Wikingów, rozwijający nadświetlne (niemal) prędkości – wszyscy zażarcie walczyli o miejsce na podium.

Uczestnicy Wyścigów otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez sponsorów i partnerów akcji, m.in. napoje, żelki i pianki, mydełka. Najmłodsze dzieci dostały zabawki od firmy Wader, starsze – opaski odblaskowe na rękę, zwiększające widoczność na drodze.

Szczęśliwe, uśmiechnięte dzieciaki, rowerowe dzwonki, włoskie lody i piknikowa atmosfera – w Warszawie podczas Wyścigów Rowerkowych wszyscy poczuli wakacje. Wśród atrakcji były: wielka dmuchana zjeżdżalnia Indiana, trampolina, magiczna kula, kucyki (to takie konie w skali mikro), malowanki, konkursy z udziałem rodziców. Każde dziecko za okazaniem numerka startowego mogło także spróbować waty cukrowej.

A już 22 czerwca Wyścigi Rowerkowe w Pruszkowie. Zgłoś swoje dziecko na stronie wyscigirowerkowe.pl, lub pod dzwoniąc pod numer 797 638 050.

Ilość miejsc ograniczona.

 

Dołącz do nas na Facebooku

Michał Nazarewicz

Przede wszystkim ojciec. Dziennikarz telewizyjny (m.in. "Teleexpress", "Panorama"), prasowy (m.in. "Profit", "Focus", "Wiedza i Życie") i radiowy. Wielki fan technologii, gier wideo, zdrowego rozsądku, ekonomii i zaangażowanego ojcostwa. Prowadzi warsztaty dla rodziców podczas konferencji i dla ojców w ramach szkół rodzenia. Dzięki temu, oraz własnemu doświadczeniu, zna zmartwienia - i sposoby na nie - młodych rodziców.

Jeden komentarz

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*