SwapMnie, czyli wymień kolekcję ubrań za darmo.

2 min.   1   0   Drukuj   Prześlij

swapmnie

Już za kilka dni – w sobotę, 13.07.2013 – w warszawskiej kawiarni Kredka (Al. Wyzwolenia 14) będzie można bez naruszenia domowego budżetu, wymienić ubrania letnie na zimowe, mniejsze na większe, kolorowe na… inne kolorowe. To samo dotyczy także książek, zabawek, ubrań ciążowych.

O 11:00 ruszy już czwarta edycja tej ważnej i potrzebnej imprezy. Wielka wymiana potrwa do 16:00, a oprócz głównego wydarzenia, będzie można także porozmawiać z terapeutami par, a także socjalizować dzieci z ich rówieśnikami (nieocenione w przypadku najpopularniejszego ostatnimi czasy modelu rodziny, czyli 2+1).

Podczas Baby SwapMnie 4 przeprowadzona będzie także zbiórka darów dla domu uchodźców: chemii gpspodarczej, kosmetyków i żywności. Wszystkie ubrania pozostawione na koniec dnia bez właściciela także będą tam przekazane.

Pierwszych 50 osób, które przyjdą na Baby SwapMnie 4, otrzyma na wejściu prezenty: kolorowanki Ładnie Naprawię, magazyn Gaga, kupony rabatowe na zakupy w sklepach internetowych z towarami dziecięcymi.

Więcej informacji o wydarzeniu tutaj.

 

Dołącz do nas na Facebooku

Michał Nazarewicz

Przede wszystkim ojciec. Dziennikarz telewizyjny (m.in. "Teleexpress", "Panorama"), prasowy (m.in. "Profit", "Focus", "Wiedza i Życie") i radiowy. Wielki fan technologii, gier wideo, zdrowego rozsądku, ekonomii i zaangażowanego ojcostwa. Prowadzi warsztaty dla rodziców podczas konferencji i dla ojców w ramach szkół rodzenia. Dzięki temu, oraz własnemu doświadczeniu, zna zmartwienia - i sposoby na nie - młodych rodziców.

Jeden komentarz

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*