- tatapad - https://tatapad.pl -

Wielka Paka Mikołaja – siedem miast na świątecznej trasie!

Ilekroć chodzi o rzeczy szczytne, które mogą pomóc dzieciakom poczuć pełnię szczęścia – z przyjemnością włączamy się do pomocy. Dloatego będziemy informować o (i zachęcać do wzięcia udziału w) Wielkiej Pace Mikołaja – wydarzeniach, odbywających się po sobie w siedmiu miastach Polski, które gwarantują zysk i zabawę (czyli fun & profit) wszystkim zainteresowanym.

wielka paka mikołaja

Jak dają, to bierz, jak biją, to uciekaj – mawiał mój znajomy

W otoczeniu zimowej scenerii, w rytmie ulubionych świątecznych przebojów (Last Christmas, anyone? Rudolf the red nosed reindeer anyone?) pojawi się Mikołaj, będą też Elfy i Śnieżynki – a to dopiero wstęp do atrakcji. Bo do rozdania jest w sumie 500 paczek! To sporo. Mamy nadzieję, że przynajmniej w jednej z nich jest Playstation 4, albo chociaż mocna karta graficzna – głównym partnerem wydarzenia jest znany z wyjątkowo dobrych cen sklep między innymi z elektroniką – agito.pl. Kupując tam wspierasz SZLACHETNĄ PACZKĘ.

Oprócz prezentów, będą także – doskonale zapewne pamiętasz je z przedszkola – zdjęcia z Mikołajem, z obowiązkową brodą z waty; specjalny młyn, który zmieli wszystkie złe uczynki dzieci; strojenie choinek, szukanie gwiazdki w lesie (zimowa wersja poszukiwania wiatru w polu), konkursy z nagrodami. Miejmy nadzieję, ze konferansjerzy staną na wysokości zadania i nie będą przypominać tych weselnych, którzy w porze (dochodowo) suchej zarabiają na eventach w centrach handlowych.

Rozkład jazdy wygląda następująco:

 

 • Kraków – 01.12
  Bonarka City Center

[1]

 • Łódź – 05.12
  Manufaktura

[2]

 • Gdynia – 06.12
  Centrum Handlowe Batory

[3]

 • Poznań – 07.12
  Centrum Handlowe
  Poznań City Center

[4]

 • Wrocław – 08.12
  Galeria Handlowa
  Sky Tower

[5]

 • Katowice – 09.12
  Centrum Handlowe
  Galeria 3 Stawy

[6]

 • Warszawa – Finał – 15.12

 

Z naszych informacji wynika, że wydarzenia będą zaczynać się o 14:00 i trwać do późnego wieczora.

Więcej szczegółów możesz znaleźć na stronie akcji, www.wielkapakamikolaja.com [7].

Plakat_Kraków [8]