Zgłoś dziecko do Wyścigu Rowerkowego!

2 min.   0   0   Drukuj   Prześlij

rowerkowe1

Ciepło za oknem, a ty nie masz ochoty na kolejny spacer, wizytę w muzeum, albo w lodziarni? Jeśli szukasz pomysłu alternatywnego na spędzenie czasu z dzieckiem – które umie już jeździć na rowerze – i marzysz o wychowaniu sobie kolejnego Czesława Langa, czy Ryszarda Szurkowskiego (prosimy o kontakt, jeśli któryś z nich się zdyskredytował od czasu publikacji niniejszego materiału) – zapisz dziecko na wyścig rowerkowy.

Ta, miejmy nadzieję – cykliczna impreza już 16. czerwca zawita do Warszawy. Dzieci można zapisywać jeszcze przez kilka dni. Warunek uczestnictwa to sprawny rower, kask rowerowy i zgłoszenie dziecka przez rodzica do wyścigu pod nr. tel.: 797 638 050 lub e-mail: zapisy@wyscigirowerkowe.pl

„Wyścigi Rowerkowe” to całodzienna impreza rodzinna w atmosferze pikniku, w której najmłodsi mieszkańcy miast angażują się bezpośrednio w formie zdrowej rywalizacji i uczą się zasad fair play. To też okazja do świetnej zabawy na świeżym powietrzu, w gronie rodzinnym.

Szczególnie przypadła nam do gustu formuła eventu – wygrywa tu każde dziecko. Dzięki podziałowi uczestników na grupy wiekowe i trzyosobowe zespoły, na podium po każdym biegu stają wszyscy zawodnicy! Jest to więc doskonała okazja, by dziecko poznało smak zwycięstwa i (chwilowej) sławy.

Zdrowa rywalizacja, nauka zasad fair play, fajna atmosfera i niebanalny pomysł przekonują, naszym zdaniem, że jest to jedna z obowiązkowych pozycji w kalendarzu warszawskich rodziców. Rodzice z innych miast powinni czekać na następny rok – prawdopodobnie, tak jak i teraz, będzie to impreza odwiedzająca polskie miasta od morza aż po góry.

rowerkowe2

Dołącz do nas na Facebooku

Michał Nazarewicz

Przede wszystkim ojciec. Dziennikarz telewizyjny (m.in. "Teleexpress", "Panorama"), prasowy (m.in. "Profit", "Focus", "Wiedza i Życie") i radiowy. Wielki fan technologii, gier wideo, zdrowego rozsądku, ekonomii i zaangażowanego ojcostwa. Prowadzi warsztaty dla rodziców podczas konferencji i dla ojców w ramach szkół rodzenia. Dzięki temu, oraz własnemu doświadczeniu, zna zmartwienia - i sposoby na nie - młodych rodziców.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*